Komoda - jak powinna wyglądać?

elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Komoda - jak powinna wyglądać?

Post: # 3210Post elwira »

Jaka powinna być idealna komoda?
Czego szukać? Na co zwracać uwagę?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Komoda - jak powinna wyglądać?

Post: # 3213Post borgia »

Zależy jak masz urządzone wnętrze, w którym taki mebel ma się znajdować.
Tutaj https://spokko.pl/c/163/komoda-.html widziałam drewniane komody różnego typu.
Moim zdaniem drewno to dobry wybór, bo ładnie się starzeje i pasuje do każdego wnętrza.
Nawet jeśli masz je urządzone ultranowocześnie.
Warto szukać takich mebli, które opierają się chwilowym modom.
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: Komoda - jak powinna wyglądać?

Post: # 4068Post pinki »

Ja chciałam jakoś zagospodarować jedną ścianę w salonie i w sumie zamiast komody zdecydowałam się na szafki wiszące do salonu.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Komoda - jak powinna wyglądać?

Post: # 5069Post Violuśka »

Według mnie powinna wyglądać tak - https://witek.pl/komody-i-kredensy/komoda-270382.html ale to moje zdanie, bo właśnie komody w takim stylu i kolorze szukaliśmy. Oczywiście wy możecie potrzebować czegoś innego i najpewniej tak właśnie jest.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Komoda - jak powinna wyglądać?

Post: # 5473Post duser »

Wszystko oczywiście zależy od tego jakie masz wnętrze i jakich mebli do tego mieszkania szukasz. Moim zdaniem, jeśli szukasz odpowiedniej komody do salonu to powinieneś zajrzeć na stronę vikk-meble. Mają ogromny wybór mebli w różnych stylach. Zapewniam, że znajdziesz dla siebie coś, co ci się spodoba.
sandra
Biznesmen
Posty: 363
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Komoda - jak powinna wyglądać?

Post: # 6103Post sandra »

Warto także rzucić okiem na meble dla Ciebie salon meblowy Mebel Perfekt Chojnice: .Od admina: złamanie regulaminu, link usunięty. *Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki. . Znajdziecie u nich bardzo duży wybór zarówno pięknych mebli polskich, jak i mebli włoskich. Z ich oferty wybierzecie coś do każdego pomieszczenia.
Loko59
Biznesmen
Posty: 209
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Komoda - jak powinna wyglądać?

Post: # 6911Post Loko59 »

Gdybyście chcieli odnowić komodę, która jest drewniana, to możecie wziąć pod uwagę impregnat dekoracyjny do drewna altax . Pomoże Wam to zadbać o piękny wygląd i jednocześnie zabezpieczenie drewna na długo. Myślicie, że mogą sprawdzić się takie impregnaty?
ODPOWIEDZ