Okna przesuwne - fajny pomysł?

borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Okna przesuwne - fajny pomysł?

Post: # 3543Post borgia »

Myślicie, że takie okna przesuwne to fajne rozwiązanie do każdego domu?
Co radzicie?
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/produkt ... przesuwne/ znalazłam stronkę, gdzie piszą na ten temat dużo więcej.
Może warto tam zerknąć?
Doradźcie coś od siebie, bo zależy mi na czymś solidnym, ale też efektownym i zwyczajnie estetycznym.
duser
Biznesmen
Posty: 454
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Okna przesuwne - fajny pomysł?

Post: # 4546Post duser »

Okna o jakich piszesz moim zdaniem są dobrym rozwiązaniem na balkon czy taras, w reszcie domu jednak standardowe bym montował. Tutaj masz ofertę na drewniano aluminiowe solidne, wysokiej jakości. Ja zamawiałem tam i chwalę je sobie.

<Moderacja forum: naruszenie regulaminu. Punkt: dodawanie linków w każdym kolejnym poście.>
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Okna przesuwne - fajny pomysł?

Post: # 6658Post k4sia »

Aluminiowe na pewno są sztywniejsze. Ale takie okna muszą też być ciepłe. Spełniać odpowiednie normy itd. Może takie rozwiązanie jak ma Aluhaus? W Sampre widziałam je. Co prawda bardziej mi pasują te z Oknoplastu, ale to plastik. Choć przesuwne w tym systemie też są do zrobienia. Najlepiej zrobić wycenę jednego i drugiego rozwiązania i porównać.
Loko59
Biznesmen
Posty: 214
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Okna przesuwne - fajny pomysł?

Post: # 6666Post Loko59 »

Mi marzą się takie przesuwane drzwi tarasowe. Nie będą przeszkadzać, zajmować dużo miejsca, a do tego fajnie, nowocześnie wyglądają. Mi najbardziej przypadły do gustu okna od Drutex. Wśród tak szerokim wyborze okien, drzwi, rodzajów okuć i wielu innych, na pewno znajdzie się coś idealnego dla każdego.
Celinka43
Biznesmen
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Okna przesuwne - fajny pomysł?

Post: # 6823Post Celinka43 »

Każdy marzy o funkcjonalnym balkonie, dlatego dobrym pomysłem jest zabudowa balkonu warszawa, bo wtedy można z niego korzystać cały rok, także w czasie opadów. Firma Widex Aluminium wykonuje takie prace. Mogą wykonać estetyczną szklaną zabudowę, która będzie bezpieczna dla zwierząt. Korzystają z materiałów wysokiej jakości. Pierwsza konsultacja, w tym kosztorys, jest za darmo.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Okna przesuwne - fajny pomysł?

Post: # 6848Post rados »

Fajny. Jak jest po prostu fajna przestrzeń, to okno takie jak najbardziej. Choć to fajnie wygląda jak jest duże okno. No i chyba sztywniejsza konstrukcja by tu była z aluminium. Może z Aluhaus. W Sampre widziałem takie fajne, duże okna w tym systemie.
ODPOWIEDZ