Miewacie czasem problemy ze snem?

Tornado33
Biznesmen
Posty: 122
Rejestracja: czw gru 24, 2015 12:54 pm

Miewacie czasem problemy ze snem?

Post: # 3673Post Tornado33 »

Miewacie czasem problemy ze snem?
Jakies metody poza lekami?
Iguana
Biznesmen
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 18, 2015 1:58 pm

Re: Miewacie czasem problemy ze snem?

Post: # 3683Post Iguana »

Ogólnie ja w ogóle rzadko mam problemy ze snem, a jesli już to wietrzę sypialnię zamiast wariować z lekami i to spokojnie wystarcza.
Upewnij się czy masz wygodny materac, czy jest dobre powietrze, czy pościel którą się przykrywasz Cię nie drapie itd - to niby detale ale mają dużą wagę dla komfortu spania.
No i od czasu do czasu przyda się wymiana pościeli na nowy model (podpowiem te: https://www.bellastoria.pl/posciele ) bo czasem człowiek potrzebuje po prostu jakiejś odmiany.

Aaaa i mniej stresów!
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Miewacie czasem problemy ze snem?

Post: # 5040Post foxi »

Powodem kłopotów ze snem może być niewygodny materac w waszym łóżku. Oznacza to ,że być może jest zbyt miękki, co niekorzystanie wpływa na kręgosłup. Wybór dobrego materaca jest więc kluczowy dla zdrowego i wygodnego snu. Kupiliśmy nie tak dawno materac do łóżka 70x200 o właściwym stopniu twardości, może nie był tani ale warto swoich pieniędzy.
duser
Biznesmen
Posty: 455
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Miewacie czasem problemy ze snem?

Post: # 5511Post duser »

Może masz źle dobrany materac? W sypialni nie tylko łóżko jest ważne. Równie istotny jest sam materac, bo to w zasadzie od niego zależy komfort snu. Jeśli zastanawiasz się jaki materac kupić do łóżka to polecam ci wejść na stronę firmy FDM, by wiedzieć na co patrzeć podczas wyboru.
Tymoteusz1
Średni biznesmen
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:27 am

Re: Miewacie czasem problemy ze snem?

Post: # 5797Post Tymoteusz1 »

Pytanie tylko, jaka jest prawdziwa przyczyna tych problemów? Na zaburzenia snu może wpływać wiele różnych elementów, dlatego też warto dokładnie ten temat przeanalizować. Może w grę wchodzi złe łóżko? Czytałem o tym, jak sprawdzają się Materace Kieszeniowe i wydaje mi się to interesująca opcją. A jakie Wy macie zdanie na ten temat?
x
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Miewacie czasem problemy ze snem?

Post: # 5876Post sandra »

Warto też pomyśleć o zakupie wygodnych łóżek do domu. Wiele takich propozycji znajdziecie w tym sklepie internetowym: https://interbeds.pl/lozka-mlodziezowe-90x200 . Są to między innymi także łóżka dziecięce.
Loko59
Biznesmen
Posty: 214
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Miewacie czasem problemy ze snem?

Post: # 7279Post Loko59 »

Ja niestety mam spore problemy, więc myślę intensywnie nad zmianą swojego materaca, bo mam wrażenie, że to główny problem kłopotów ze snem. Na szczęście po sprawdzeniu różnych opinii wiem, że materaca warto poszukać w ofercie firmy New Hever . Tam mają fajny wybór i na pewno bez problemu doradzą.
ODPOWIEDZ