Co na okno do sypialni?

elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Co na okno do sypialni?

Post: # 90Post elwira »

Jak ubrać okno w sypialni, żeby zapewnić sobie chociaż minimum jakiejś prywatności?
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: Co na okno do sypialni?

Post: # 857Post pinki »

Ja mam firanki + zasłony, do sypialni ważne żeby nie wybrać takich prześwitujących. Firanki możesz zobaczyć tutaj, zasłony też powinny zresztą być.
Awatar użytkownika
karolina_m
Biznes czytacz
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 28, 2016 12:53 pm

Re: Co na okno do sypialni?

Post: # 1099Post karolina_m »

najlepszym rozwiązaniem według mnie będzie roleta :)
ArkadS
Biznes czytacz
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:39 pm

Re: Co na okno do sypialni?

Post: # 4429Post ArkadS »

Roleta fajna sprawa, tylko czy masz na myśli wewnetrzną czy zewnętrzną? Bo to spora różnica. Ja tam stawiam na zewnętrzną, bo daje najwiecej. Większe odcięcie od światła, więc lepiej się śpi. Jest też ciszej. A zalety w postaci osłony od wiatru i chłodu to już dodatkowe atuty :) Ja zakładałem rolety od razu z oknami w całym domu i jestem bardzo wdzieczny chłopakom z Sampre że mnie przekonali do tego systemu od Oknoplastu.
foxi
Biznesmen
Posty: 143
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Co na okno do sypialni?

Post: # 5025Post foxi »

W sypialni warto mieć zarówno firanki jak i rolety zewnętrzne. Tak mamy właśnie wyposażone okno w naszej sypialni i widzę ,że wykorzystujemy jedno i drugie rozwiązanie,Na temat rolet zewnętrznych proponuję poczytać - https://eurocolor.com.pl/rolety-zewnetr ... b-na-upaly ,to swego rodzaju poradnik, z którego dowiecie się jakie zastosowanie mają rolety zewnętrzne. To ochrona przed silnym nasłonecznieniem ale i przed upałami.
rawelka
Biznesmen
Posty: 130
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Co na okno do sypialni?

Post: # 5197Post rawelka »

Ja bym założyła firany i zasłony, takie do ziemi. A żeby zapewnić bezpieczeństwo i większą prywatność to warto zainwestować w rolety aluminiowe poznań, najlepsze znajdziecie na https://www.majaplus.pl/kategoria-produ ... luminiowe/ . Tylko rolety wewnętrzne, bez zasłon moim zdaniem nie wyglądają dobrze w sypialni, pokój wygląda na nie do końca urządzony. A rolety zewnętrzne są proste w obsłudze, solidne i na lata.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Co na okno do sypialni?

Post: # 6022Post duser »

Może jakaś firanka?
___
gryzaki naturalne dla psa
ODPOWIEDZ