Jaki telefon typowo do internetu?

elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Jaki telefon typowo do internetu?

Post: # 2417Post elwira »

Jaki telefon wybrać tak typowo do internetu?
Możecie polecić jakiś sprawdzony przez was model?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Jaki telefon typowo do internetu?

Post: # 2420Post borgia »

Nie znam się aż tak, żeby cokolwiek polecać, ale myślę, że sporo takich podpowiedzi znajdziesz na stronkach poświęconych takiej tematyce związanej z nowymi technologiami.
Tutaj http://techfresh.pl/jaki-smartfon-do-in ... ch-modeli/ masz na przykład ranking 5 takich smartfonów.
Może warto będzie wziąć pod uwagę któryś z nich?
Zerknij tam sobie.
Kazpa
Mały biznesmen
Posty: 27
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:59 pm

Re: Jaki telefon typowo do internetu?

Post: # 4497Post Kazpa »

Duży wybór telefonów na rynku umożliwia nam zakup idealnie dopasowanego pod nasze wymagania. Niestety zakup telefonu to nie wszystko. By móc korzystać z jego funkcjonalności pomyślmy zawczasu o dobrym abonamencie. Ja przeniosłam swój numer do Otvarta gdzie znalazłam atrakcyjny abonament na rozmowy i internet.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 130
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Jaki telefon typowo do internetu?

Post: # 4978Post kasiunia »

Chyba już wszystkie smartfony maja dostęp do internetu ... chyba ,że się mylę.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Jaki telefon typowo do internetu?

Post: # 5091Post rados »

No jak smartfon to raczej ma internet. Nie spotkałem wersji bez. Chyba że mowa o telefonach w stylu "dla babć". No ale to nie smartfony :) Teraz, jak są tak dobre oferty jak w Otvartej, to każdy ma smartfona i to każdy by chciał nawet mieć 5G by wykorzystać te możliwości :) A nie pierwszy lepszy tel.
rawelka
Biznesmen
Posty: 129
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Jaki telefon typowo do internetu?

Post: # 6607Post rawelka »

Jeśli typowo do internetu to nie musi posiadać taki telefon najlepszych parametrów. Spokojnie z niższej półki cenowej można wybrać. To będzie telefon z internetem mobilnym? Nie każdy jak zaczyna z takiego korzystać zdaje sobie sprawę jak szybko zużywa się transfer, przy każdej czynności tak naprawdę. Ale są sposoby aby tego internetu zostało na dłużej, na stronie https://www.nexera.pl/pl/articles/jak-z ... -144255948 można takie wskazówki znaleźć. Jednym ze sposobów jest korzystanie z internetu stacjonarnego w domu.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Jaki telefon typowo do internetu?

Post: # 6632Post duser »

Co polecacie wybrać?

__
stomatolog dąbrowa łódź
ODPOWIEDZ