Pralka - im więcej obrotów, tym lepiej?

Bławatek
Biznesmen
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 11, 2015 8:29 pm

Pralka - im więcej obrotów, tym lepiej?

Post: # 14Post Bławatek »

Pralka - im więcej obrotów, tym lepiej?
Jaką wybraliście się dla siebie pralkę i co było dla was w tym wyborze ważne?
Awatar użytkownika
AnnaM
Biznes czytacz
Posty: 17
Rejestracja: pn lis 14, 2016 8:55 am

Re: Pralka - im więcej obrotów, tym lepiej?

Post: # 905Post AnnaM »

Temat na czasie, bo niedawno kupowaliśmy nową pralkę - wprowadzaliśmy się do nowego mieszkania, a poza tym stara pralka była już do wyrzucenia. Razem z mężem wybraliśmy model od Kernau - http://www.kernau.com/produkt/kfwm-754122.html. To dobra i pojemna pralka, nie mamy zbytnio na co narzekać, bo wszystko dopiera, a poza tym pracuje w trybie Anti Alergic, który usuwa wszystkie najczęściej występujące alergeny i bakterie. A i ważna informacja dla mam - pralka ma specjalny program Baby Care, przeznaczony do prania dziecięcych ubranek. Jestem mamą dwójki maluchów - starsze 4 latka, młodsze niecały roczek, dlatego z tego programu korzystam baaaardzo często :))
sandra
Biznesmen
Posty: 363
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Pralka - im więcej obrotów, tym lepiej?

Post: # 4418Post sandra »

Ja mam u siebie w łazience pralkę Electrolux 600 z systemem SensiCare. Jestem z niej bardzo zadowolona. Pranie jest ekonomiczne bo pralka sama dostosowuje długość prania do wielkości ładunku. Ładnie dopiera, a ubrania nie blakną i nie tracą kolorów.
Kalina
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:20 pm

Re: Pralka - im więcej obrotów, tym lepiej?

Post: # 4494Post Kalina »

Też mam pralkę z tej serii Electroluxa, jestem bardzo zadowolona i myślę teraz o zakupie suszarki. Masz może? U mnie nie ma innej opcji, tylko postawić jeden sprzęt na drugim i zastanawiam się, czy to się sprawdzi.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Pralka - im więcej obrotów, tym lepiej?

Post: # 7268Post duser »

Jakie firmy polecacie?

__
Dentysta Milicz
ODPOWIEDZ