Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 101Post elwira »

Myślicie, że to dobry pomysł, żeby wykupić pakiet telewizji, internetu i telefonu od jednego dostawcy?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 323Post borgia »

Moim zdaniem pomysł jest dobry, bo w ten sposób nie musisz pamiętać o milionie rachunków, a jednocześnie masz taniej niż gdybyś każdą z tych usług miała od innego dostawcy.
Zobacz na przykład taki internet przenośny.
Do tego możesz dorzucić też telefon komórkowy, domowy i telewizję.
Awatar użytkownika
AnnaM
Biznes czytacz
Posty: 17
Rejestracja: pn lis 14, 2016 8:55 am

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 906Post AnnaM »

Ja tak mam ;) Jak dla mnie to dobra opcja ;)
ArkadS
Biznes czytacz
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:39 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 4434Post ArkadS »

Też tak mam w domu rodzinnym. Tu gdzie teraz mieszkam nie mam takiej opcji, a szkoda. Elpos dawał naprawdę dobre warunki. Niezła kablówka i szybki internet po światłowodzie. I wszystko w całkiem fajnej cenie.
Kazpa
Mały biznesmen
Posty: 27
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:59 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 4449Post Kazpa »

Wystarcza mi telefon i internet mobilny, a odkąd przeniosłem numer do Otvarta mam internet 5G jestem bardzo zadowolona. Umowa bezterminowa z wypowiedzeniem 30 dni więc korzystam ile chcę, a nie przymusowo przez długie lata. Abonament w bardzo atrakcyjnej cenie, a wszystko działa jak należy.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 4505Post janczara »

ArkadS pisze: wt gru 28, 2021 2:52 pm Też tak mam w domu rodzinnym. Tu gdzie teraz mieszkam nie mam takiej opcji, a szkoda. Elpos dawał naprawdę dobre warunki. Niezła kablówka i szybki internet po światłowodzie. I wszystko w całkiem fajnej cenie.
To prawda, Elpos ma fajną ofertę, chyba najciekawszą jeśli chodzi o Białystok http://elpos.net/. ja to w ogóle wychodzę z założenia, ze warto jest wspierać lokalne firmy, zwłaszcza teraz, w czasach pandemii. Jakość usług pierwsza klasa a i obsługa klienta zawsze bardzo pomocna.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 4833Post rados »

janczara pisze: pt sty 14, 2022 1:44 pm
ArkadS pisze: wt gru 28, 2021 2:52 pm Też tak mam w domu rodzinnym. Tu gdzie teraz mieszkam nie mam takiej opcji, a szkoda. Elpos dawał naprawdę dobre warunki. Niezła kablówka i szybki internet po światłowodzie. I wszystko w całkiem fajnej cenie.
To prawda, Elpos ma fajną ofertę, chyba najciekawszą jeśli chodzi o Białystok http://elpos.net/. ja to w ogóle wychodzę z założenia, ze warto jest wspierać lokalne firmy, zwłaszcza teraz, w czasach pandemii. Jakość usług pierwsza klasa a i obsługa klienta zawsze bardzo pomocna.
Dokładnie. Kablówki w pandemii dawały sporo. Bo i rozrywkę i pomagały w pracy. Wiele z nich musiała zmieniac oferty i własną infrastrukturę by to działało. Bo wiecie, była nauka zdalna, praca zdalna a w tym czasie jeszcze ktoś chciał netflixa oglądać czy coś innego. I net i kablówki nie wyrabiały. Jak patrzę na Elpos to widzę, że maja fajnie rozwiązaną ofertę. I chyba jest tam osobno kablówka a net po światłowodzie.
Tymoteusz1
Średni biznesmen
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:27 am

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 5720Post Tymoteusz1 »

Jak dla mnie, to bardzo indywidualne kwestie. Liczy się w końcu przecież to, by zawsze mieć dostęp do informacji, które Was interesują. Wiem, że na takich portalach internetowych jak https://niezalezna.pl można czerpać informacje na temat bieżących wydarzeń ze świata. Sam czasem tam zaglądam, bo to wygodna opcja. A jak wygląda to u Was?
x
scesny
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:13 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 5837Post scesny »

Kto ma czas na TV :) A telefon i duzy pakiet internetu można miec z Otvartej. W dobrej cenie. Po co przepłacać.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy?

Post: # 5869Post duser »

Jeśli jesteś na etapie poszukiwań najlepszej sieci komórkowej dla siebie, koniecznie sprawdź co oferuje Ci ten operator https://otvarta.pl/ Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji dla siebie, dzięki czemu będziesz mógł wybrać najlepszą sieć dla siebie i zyskać wiele korzyści.
ODPOWIEDZ