Pościel dla dzieci

Kija28
Biznesmen
Posty: 96
Rejestracja: czw lis 12, 2015 8:00 pm

Pościel dla dzieci

Post: # 4088Post Kija28 »

Kupiłam w biedrze pościel, fakt że niedrogo, ale po trzech praniach nadaje się do wyrzucenia :(
Gdzie kupić dobrą jakościowo pościel dla dziecka?
Pasiflora
Biznesmen
Posty: 102
Rejestracja: śr gru 02, 2015 1:59 pm

Re: Pościel dla dzieci

Post: # 4091Post Pasiflora »

Ja niestety też często robię ten błąd, że skuszę się na jakieś tekstylia z dyskontu i później żałuję wydanej kasy :(
Dobrą pościel dla dzieciaków kupuję w Bellastoria i z reguły flanelową, bo w takiej najbardziej lubią spać.
Poza tym mają ładne wzory pościeli nie wspominając o jej jakości.
Sama zobacz https://www.bellastoria.pl/posciel-flanelowa
HelikopterArek
Biznes świeżak
Posty: 7
Rejestracja: wt gru 14, 2021 1:43 pm

Re: Pościel dla dzieci

Post: # 5171Post HelikopterArek »

Niedawno przeczytałem (dokładnie tutaj: https://szumisie.pl/blog/ile-spi-noworodek/), że noworodki potarfią spac nawet do 16h dziennie, więc myślę, że kupując pościel dla dzieci warto przede wszystkim postawić na komfort naszego malucha. Najlepsza pościel dla dziecka to zdecydowanie ta z naturalnych materiałów, takich jak: bawełna, koniecznie w jakieś fajne dzieciece wzory ;)
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Pościel dla dzieci

Post: # 5215Post Violuśka »

Kija28 pisze: czw cze 03, 2021 7:48 am Kupiłam w biedrze pościel, fakt że niedrogo, ale po trzech praniach nadaje się do wyrzucenia :(
Gdzie kupić dobrą jakościowo pościel dla dziecka?
Przejrzyj co jest w internecie, może na allegro a później już szukaj tej rzeczy wszędzie.
duser
Biznesmen
Posty: 456
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Pościel dla dzieci

Post: # 6184Post duser »

To są wybory, które są istotne a przy tym też trudne. Ja aktualnie utknęłam a wyborze wózka, który też jest bardzo ważnym elementem wyprawki. Co myślicie o EasyGo Virage Ecco? Myślicie, że będzie dobrym wózkiem na całe wózkowanie?
Loko59
Biznesmen
Posty: 215
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Pościel dla dzieci

Post: # 6486Post Loko59 »

W przypadku dzieci nie ma łatwych wyborów. Ja dopiero co głowiłam się nad wyborem wózka. W końcu udało mi się podjąć decyzję, który będzie dla mnie najlepszy! Najbardziej moim oczekiwaniom sprosta Cavoe Osis. Wózek stworzony do miast, ale można też dokupić większe koła w razie niepogody czy też gorszych terenów.
ODPOWIEDZ