Aplikacje do zakupów - z jakich korzystacie?

Iguana
Biznesmen
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 18, 2015 1:58 pm

Aplikacje do zakupów - z jakich korzystacie?

Post: # 3812Post Iguana »

Aplikacje do zakupów - z jakich korzystacie?
Może podsuniecie coś, co pozwoli zaoszczędzić trochę kasy?
Kija28
Biznesmen
Posty: 96
Rejestracja: czw lis 12, 2015 8:00 pm

Re: Aplikacje do zakupów - z jakich korzystacie?

Post: # 3817Post Kija28 »

Mogę podpowiedzieć blix aplikacje jeśli robisz zakupy w dużych sklepach jak Kaufland, Lidl, Auchan, Biedronka, Castorama itd. To bardzo fajnie zrobiona baza pozwalająca na przegląd gazetek z promocjami tych sklepów, w wygodnej formie na smartfonie.
Mi bardzo pasuje, bo nie mam poorzeby latania do sklepu jak nowa gazetka wyjdzie, tylko sobie korzystam z apki i na zakupy ruszam się wtedy jak wiem gdzie i po co i za ile.
Fajna sprawa pod zniżki iokazje.
dynamical
Średni biznesmen
Posty: 40
Rejestracja: wt maja 31, 2016 12:04 pm

Re: Aplikacje do zakupów - z jakich korzystacie?

Post: # 4085Post dynamical »

Ja przed zakupami zawsze sprawdzam w Internecie dostępne promocje, na przykład gazekę sklepu Lewiatan. Mam go pod domem więc często chodzę, a promocje mają bardzo fajne każdego tygodnia. Teraz nawet mają super rzecz dla dzieci, Lewiatanki - to takie maskotki, które można kupić za 15 zł po zebraniu 10 naklejek. Dla mnie super, bo moja Maja uwielbia pluszaki.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: Aplikacje do zakupów - z jakich korzystacie?

Post: # 4303Post janczara »

z takich typowo zakupowych aplikacji nie korzystam za to od kilku miesięcy mam zainstalowaną aplikację Provema. Zrobiłam to by móc lepiej zarządzać swoimi finansami osobistymi. Przy okazji założyłam konto i teraz gdy robię zakupy w sieci dostaje za nie cashbacki :) przy większej ilości zakupów te kwoty prezentują się całkiem nieźle i można trochę odłożyć co miesiąc.
ODPOWIEDZ