LTE w domu?

borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

LTE w domu?

Post: # 816Post borgia »

Warto zorganizować sobie taki internet do domu?
Jakie opcje są w ogóle dostępne?
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Re: LTE w domu?

Post: # 817Post elwira »

Wydaje mi się, że to całkiem niezłe rozwiązanie.
Tylko musisz wybrać odpowiedni modem. Tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/modem- ... upic/1011/ poczytaj sobie jak w ogóle zacząć takiego szukać.
Myślę, że generalnie to jedna z lepszych opcji na szybki internet...
ArkadS
Biznes czytacz
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:39 pm

Re: LTE w domu?

Post: # 4542Post ArkadS »

Teraz to raczej 5G :) W domu to mam światłowód ale jak jestem w trasie to używam internetu mobilnego od Otvarta. Działają na nadajnikach plusa, więc całkiem niezły zasieg.Za 15 zł mam 11 GB, co mi spokojnie wystarcza do normalnego użytkowania.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: LTE w domu?

Post: # 4562Post janczara »

ArkadS pisze: wt sty 25, 2022 10:47 am Teraz to raczej 5G :) W domu to mam światłowód ale jak jestem w trasie to używam internetu mobilnego od Otvarta. Działają na nadajnikach plusa, więc całkiem niezły zasieg.Za 15 zł mam 11 GB, co mi spokojnie wystarcza do normalnego użytkowania.
a to Ty piszesz o tym internecie, który jest dostępny w ramach abonamentu telefonicznego prawda? też mam ten sam :) ale ja dodatkowo, z racji tego, ze ciągle jestem w rozjazdach wzięłam sobie jeszcze dodatkowy internet mobilny, i za 300 GB płacę niespełna 45 zł. Jakość usług ( zasięg, stabilność i parametry) rzeczywiście bardzo ok :)
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: LTE w domu?

Post: # 4633Post k4sia »

janczara pisze: pt sty 28, 2022 6:52 am
ArkadS pisze: wt sty 25, 2022 10:47 am Teraz to raczej 5G :) W domu to mam światłowód ale jak jestem w trasie to używam internetu mobilnego od Otvarta. Działają na nadajnikach plusa, więc całkiem niezły zasieg.Za 15 zł mam 11 GB, co mi spokojnie wystarcza do normalnego użytkowania.
a to Ty piszesz o tym internecie, który jest dostępny w ramach abonamentu telefonicznego prawda? też mam ten sam :) ale ja dodatkowo, z racji tego, ze ciągle jestem w rozjazdach wzięłam sobie jeszcze dodatkowy internet mobilny, i za 300 GB płacę niespełna 45 zł. Jakość usług ( zasięg, stabilność i parametry) rzeczywiście bardzo ok :)
Fajna opcja. I Otvarta chyba działa na nadajnikach plusa jak czytałam. To daje całkiem niezłe zasiegi i sporo właśnie w 5G. Jak ktoś jeździ po kraju to ma fajnie z ta opcją.
ODPOWIEDZ