Jak dbać o kręcone włosy?

elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Jak dbać o kręcone włosy?

Post: # 1729Post elwira »

Jak dbać o kręcone włosy, żeby wyglądały najlepiej jak to tylko możliwe?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Jak dbać o kręcone włosy?

Post: # 1734Post borgia »

Na pewno warto będzie kupować odżywki i inne kosmetyki dedykowane właśnie takim kręconym włosom.
W internecie znajdziesz sporo podpowiedzi na ten temat.
Tutaj https://www.amfora.pl/wiadomosc/ranking ... nych/3608/ jest namiar na jeden ranking.
Dowiesz się z niego co ludzie wybierają najchętniej, a to już jakiś krok naprzód.
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 55
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

Re: Jak dbać o kręcone włosy?

Post: # 4395Post kornwalka »

jak suszycie swoje włosy? Kręcone mają tendencję do puszenia się, sama jestem posiadaczką falowanych włosów i wiem jak to wygląda, zmiana u mnie nastąpiła po tym jak zmieniłam suszarkę na Hydro Fusion Babyliss, ona ma specjalną technologię jonowo-plazmową, dzięki niej włosy są gładsze, nie elektryzują się
Celinka43
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Jak dbać o kręcone włosy?

Post: # 4699Post Celinka43 »

W mojej ocenie warto stawiać na profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów. Wiele osób poleca kosmetyki marki Authentic Beauty Concept. Ich produkty wykorzystują moc naturalnych, wegańskich składników. Odżywiają, pielęgnują, bazują na czystych recepturach. . Myślę, że do każdych włosów coś się znajdzie.

<Moderacja forum:
naruszenie regulaminu. Punkt: dodawanie linków w każdym kolejnym poście.>
Bella
Mały biznesmen
Posty: 22
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:45 pm

Re: Jak dbać o kręcone włosy?

Post: # 4786Post Bella »

Włosy kręcone są trudne w pielęgnacji, bo często mają skłonność do przesuszania się. To może oznaczać, że mamy włosy wysokoporowate. Taki typ potrzebuje silnego nawilżenia, więc przydadzą się specjalistyczne kosmetyki i olejki. Tutaj takie można zamówić <regulamin>cocolita.pl/oleje-do-wlosow-wysokoporowatych . Dostępne są różne pojemności, ale ceny nie są wygórowane, więc tanio można poprawić kondycję włosów.
Tymoteusz1
Średni biznesmen
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:27 am

Re: Jak dbać o kręcone włosy?

Post: # 4907Post Tymoteusz1 »

Ale to moim zdaniem zależy też w dużej mierze od tego, jakie macie włosy i co konkretnie możecie zdziałać w zakresie pielęgnacji. Wiadomo, że jeśli stosujecie peruki, to powinniście dowiedzieć się, w jaki sposób o nie dbać. Na stronie https://perukikrakow.pl/peruki-kielce/ czytałem sporo na ten temat i uważam, że takie kwestie mogą mieć dla Was duże znaczenie.
x
luluma
Biznes czytacz
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:07 pm

Re: Jak dbać o kręcone włosy?

Post: # 4908Post luluma »

zainwestowałam w suszarkę z jonizacją Babyliss, nie tylko wygląda super, bo ma minimalistycnzy design, czarną obudowę. Ma dużą moc, co skraca czas suszenia, a w zestawie jest też dyfuzor, super rzecz przy kręconych włosach,skręt jest dużo wyraźniejszy
michasiaaa
Biznes świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:58 am

Re: Jak dbać o kręcone włosy?

Post: # 4985Post michasiaaa »

który to dokładnie model?? Widziałam, że teraz w media markt jest w promocji 20% taniej bronze shimmer Babyliss, cena jest bardzo przystępna a suszarka ma bardzo fajne parametry i wygląda super, planuję kupić mamie na dzień mamy
Celinka43
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Jak dbać o kręcone włosy?

Post: # 5400Post Celinka43 »

Myślę, że bez problemu znajdziesz teraz produkty dedykowane włosom kręconym. Zawierają składniki, które są pomocne w pielęgnacji włosów tego typu. Nie wiem z jakiej marki korzystałaś dotychczas, ale sprawdź produkty marki Matrix. Tutaj są do kupienia https://bellita.pl/matrix. To profesjonalna marka, z której korzystają także fryzjerzy.
Loko59
Biznesmen
Posty: 209
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Jak dbać o kręcone włosy?

Post: # 6788Post Loko59 »

Takie włosy często są bardzo wymagające do pielęgnacji, dlatego warto też postawić na jakość produktów. Myślę, że kosmetyki INOAR Vegan Revolution Smooth fajnie się będą u Ciebie sprawdzać. Warto dać im szansę.
ODPOWIEDZ