Skąd wziął się wasz pomysł na firme?

Rozmowy o biznesie.
Kija28
Biznesmen
Posty: 96
Rejestracja: czw lis 12, 2015 8:00 pm

Skąd wziął się wasz pomysł na firme?

Post: # 42Post Kija28 »

Skąd wziął się wasz pomysł na firme? I czy od razu zabraliście się do realizacji?
Tornado33
Biznesmen
Posty: 122
Rejestracja: czw gru 24, 2015 12:54 pm

Re: Skąd wziął się wasz pomysł na firme?

Post: # 268Post Tornado33 »

Ja zgapiłam cudzy pomysł czytając artykuły w jednym biznesowym serwisie heh:)
I idzie nieźle
Kija28
Biznesmen
Posty: 96
Rejestracja: czw lis 12, 2015 8:00 pm

Re: Skąd wziął się wasz pomysł na firme?

Post: # 272Post Kija28 »

A widzisz, to tez jest jakaś opcja, faktycznie ludzie czasem piszą o pomysłach, nie wykorzystują ich sami,
a ktoś inny, zaradny dostrzeże to coś i wdroży w życie:)
Ja też inspiracji szukam na stronach biznesowych jak np http://wiktorprzedsiebiorczy.pl/ - gdzie mozna poczytać ciekawe
artykuły o biznesie, prawie, wskazówki dla przedsiębiorców, no i czasem trafić na coś takiego, co
od razu chce się zrobić u siebie.
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Skąd wziął się wasz pomysł na firme?

Post: # 282Post borgia »

U mnie stąd, że nie bardzo miałam co ze sobą zrobić,a zauważyłam niszę w lokalnym rynku.
No i tak wyszło.
Generalnie okazuje się, że przydatne są takie usługi jak Doradztwo Netrix, zwłaszcza jak rozwój firmy utknie w martwym punkcie.
Pomagają w określeniu problemu i to popycha firmę do dalszego rozwoju.
dynamical
Średni biznesmen
Posty: 40
Rejestracja: wt maja 31, 2016 12:04 pm

Re: Skąd wziął się wasz pomysł na firme?

Post: # 369Post dynamical »

u mnie to wyglądało tak, że spotykałem się z moimi znajomymi, którzy zaczęli opowiadać, jakie to maja problemy ze sprzedażą. To mnie nakłoniło od tego, by założyć własny dział contact center. Początkowo się trochę balem, ale wiedziałem, że wokół nie ma dużej konkurencji i nie warto zaryzykować. okazało się, ze to nie jest takie trudne. Tym bardziej, że są takie programy, które znacznie ułatwiają pracę i zarządzanie zespołem. u mnie sprawdził się akurat taki: http://focustelecom.pl/contact-center/ ale wiem że wybór jest dość duży...
rawelka
Biznesmen
Posty: 130
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Skąd wziął się wasz pomysł na firme?

Post: # 6688Post rawelka »

Zarządzanie firmą to nie jest proste zadanie, nie wystarczy znaleźć program, tu potrzeba osób które wiedzą jak prawidłowo nadzorować pracą zespołu. Wiecie, że są różne modele zarządzania organizacją? Na https://www.impactinternational.com/pl/ ... rganizacji możecie znaleźć informacje na ten temat. Poza podanymi modelami są także napisane wskazówki jak wybrać prawidłowy model w waszej firmie, czym się sugerować.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 130
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Skąd wziął się wasz pomysł na firme?

Post: # 6691Post kasiunia »

Jeśli zajmujecie się montażem klimatyzacji , czy montażem pomp ciepła zajmujecie się substancjami , które źle oddziałują na warstwę ozonową, ewentualnie na fluorowane gazy cieplarniane. Niezbędne więc są odpowiednie uprawnienia na zajmowanie się tymi sprawami. Dedykowane właśnie dla takich osób, pracowników szkolenie f gazy kończą się złożeniem egzaminów i uzyskaniem uprawnień. Dla takich prac to niezbędne uprawnienia.
foxi
Biznesmen
Posty: 143
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Skąd wziął się wasz pomysł na firme?

Post: # 7384Post foxi »

Często jest po prostu tak ,że szukamy dopiero swojego pomysłu na biznes. Jeśli nasz decyzja padnie na jakąkolwiek z branż działającą w szeroko rozumianym przemyśle metalurgicznym - oferta związana z obróbką metalu powinna was zainteresować. Właśnie - cięcie laserem aluminium to bardzo precyzyjna obróbka tego metalu i jeśli tylko potrzebować będziecie precyzyjnych części to firma Fasanio służy wam pomocą.
Greta
Biznesmen
Posty: 148
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Skąd wziął się wasz pomysł na firme?

Post: # 7409Post Greta »

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z biznesem, inspiracja i wiedza stanowią klucz do sukcesu. Może to być nie tylko inspiracja do rozpoczęcia nowego przedsięwzięcia, ale też do usprawnienia istniejącego biznesu czy rozwiązania problemu, z którym się zmagamy. Moim zdaniem https://webino.pl/praca-biznes/ , to miejsce, gdzie można znaleźć wiele artykułów i pomysłów, które mogą okazać się inspirujące dla osób na różnych etapach kariery biznesowej. Znajdziemy tam zarówno porady dla początkujących w biznesie, jak i dla doświadczonych biznesmenów. Więc jeśli szukasz inspiracji do rozpoczęcia nowego projektu biznesowego czy poszukujesz porad, które pomogą Ci poprawić efektywność Twojego aktualnego biznesu, uważam, że warto odwiedzić tę stronę.
ODPOWIEDZ