Samochód na firmę - jaki?

Kredyty, pożyczki, finansowanie unijne, dotacje
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Samochód na firmę - jaki?

Post: # 1041Post borgia »

Jaki samochód najlepiej kupić na użytek dla firmy?
Czego szukać?
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Re: Samochód na firmę - jaki?

Post: # 1068Post elwira »

Zależy co jest ci potrzebne, ale z reguły ludzie po to kupują samochody, żeby nie tylko mieć jak się przemieszczać, ale też jak robić wrażenie.
Zobacz sobie tutaj nowe samochody.
Musisz wybrać sobie coś, co połączy te dwa elementy, czyli będzie praktyczne i reprezentacyjne.
Przynajmniej ja bym tak zrobiła.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Samochód na firmę - jaki?

Post: # 4480Post duser »

A dla takiego auta na firmę to jakie polecacie wybrać ubezpieczenie?

<Moderacja forum: naruszenie regulaminu. Punkt: dodawanie linków w każdym kolejnym poście.>
sandra
Biznesmen
Posty: 363
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Samochód na firmę - jaki?

Post: # 4499Post sandra »

Jeśli jednak zdecydujesz się na kupno samochodu to koniecznie we pod uwagę auta marki Hyundai. Wszystkie informacje o nich znajdziesz na stronie dealera: https://nordauto.hyundai.pl/oferta/prom ... a-warszawa . Jestem pewna, że to będzie dobry wybór.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Samochód na firmę - jaki?

Post: # 5976Post duser »

A ubezpieczenia dla takiego samochodu na firmę to jakie polecacie? Bo tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenia/samochod/ widziałem i przyznam że mają całkiem niskie składki. A mam dwa auta więc nie chcę przepłacać za polisy, opinie też od klientów mają dobre.
sandra
Biznesmen
Posty: 363
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Samochód na firmę - jaki?

Post: # 6009Post sandra »

Rzuć okiem na salon mitsubishi: https://technotop.pl/mitsubishi/ . Znajdziesz tam ofertę profesjonalnego salonu samochodowego. Słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Samochód na firmę - jaki?

Post: # 6133Post rados »

Najlepszy na jaki nas stać :) Najwygodniejszy i najtrwalszy :) Ciężko doradzić model, bo dla każdego będzie się liczyło coś innego. Inne funkcje inna wygoda. Dla mnie atutem jest np. ogrzewanie elektryczne przedniej szyby. Nie każdy to ma a to super bajer zimą. Ale warto do samochodu, szczególnie w firmie, dodać system monitoringu GPS. To nie służy do kontrolowania pracowników, czy akurat stoją pod McDonaldem a nie u klienta :) ale bardziej do tego by np. wysłać do klienta ten samochód co ma bliżej. Ale to też bezpieczeństwo i większa wiedza o tym, co się dzieje. Można fajnie optymalizować procesy w firmie. Flotman ma taki system.
Loko59
Biznesmen
Posty: 209
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Samochód na firmę - jaki?

Post: # 7242Post Loko59 »

Myślę, że coś odpowiedniego znajdziesz w ofercie Mercedesa. Już sam mercedes amg modele ma różne. Jeśli chcesz kupić taki samochód używany, to najlepiej skontaktować się z salonem, gdzie dokładnie sprawdzą auto, a Ty będziesz mieć pewność, że kupujesz je w zadowalającym stanie technicznym.
ODPOWIEDZ