Elektroniczny obieg dokumentów - jak?

Urządzamy biuro, gabinet.
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Elektroniczny obieg dokumentów - jak?

Post: # 3902Post elwira »

Jak to usprawnić?
Podobno są jakieś systemy, które to ułatwiają?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Elektroniczny obieg dokumentów - jak?

Post: # 3911Post borgia »

Rzeczywiście jest coś takiego jak system elektronicznego obiegu dokumentów.
Tutaj https://icon24.pl/funkcjonalnosc-system ... okumentow/ widziałam stronkę, gdzie mają coś takiego.
Poczytaj sobie jak to wygląda.
Moim zdaniem coś takiego w dużym stopniu może ułatwić pracę i w ogóle usprawnić ją.
scesny
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:13 pm

Re: Elektroniczny obieg dokumentów - jak?

Post: # 5836Post scesny »

Może niekoniecznie do obiegu dokumentów, choć w pewien sposób pewnie tak. Zobacz na https://www.arhat.com.pl/invoicedigitizer . Co prawda system dedykowany pod księgowość, do szybszego wprowadzania dokumentów do FK wraz z ich obróbką, ale potrafi skanować różne dokumenty, pozwala na opisywanie i trzymanie wszystkiego w jednym miejscu. Z tego co wiem, to nie ogranicza się tylko do ścisłych dokumentów księgowych, wiec czemu nie zastosować do innych? Najlepiej pogadać z producentem oprogramowania, bo będzie miał największą wiedze w tym zakresie.
rawelka
Biznesmen
Posty: 129
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Elektroniczny obieg dokumentów - jak?

Post: # 7320Post rawelka »

WZ Partners jako biuro rachunkowe może zająć się takim księgowaniem dokumentów, jeśli nie współpracujecie jeszcze z biurem tego rodzaju to koniecznie sprawdźcie ich ofertę. Obsługują firmy z całego kraju tak naprawdę, dzięki możliwościom jakie daje outsourcing księgowości. Zajmą się księgowością, kwestiami kadrowo-płacowymi, rozliczeniami podatkowymi także. Warto się z nimi skontaktować aby poznać szczegóły oferty.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Elektroniczny obieg dokumentów - jak?

Post: # 7344Post duser »

Ja jestem zdania, że jak najbardziej warto wprowadzać różne procesy automatyzacji oraz cyfryzacji w firmach, ponieważ wpływa to na ich lepsze prowadzenie, rozwój i zwiększenie kontroli nad firmą, ponieważ łatwiej wtedy wszystkie procesy sprawdzać. Jeśli jesteście w tym temacie zainteresowani konkretnymi usługami, to sprawdźcie XLE . Oni zajmują się wdrożeniami systemu ERP enova365.
ODPOWIEDZ