Okna premium?

Instalacje domowe, okna, drzwi, elektryka, hydraulika
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Okna premium?

Post: # 3017Post borgia »

Ktoś z was zdecydował się na takie rozwiązanie?
Zastanawiam się czy te okna premium to zawsze najlepsza i potrzebna opcja.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/internorm/ czytałam o nich coś więcej.
Niby mają świetne parametry, ale nie jestem przekonana czy np. w domu, na którego budowę mamy ograniczony budżet, to będzie najpilniejsza rzecz.
Co radzicie?
foxi
Biznesmen
Posty: 143
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Okna premium?

Post: # 4693Post foxi »

Zawsze celowaliśmy w środek stawki, gdzie jest najlepsza relacja jakości do ceny.
WojtekOl
Biznesmen
Posty: 69
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:10 am

Re: Okna premium?

Post: # 4893Post WojtekOl »

Według mnie poszukiwania dobrej jakości wyposażenia w zakresie stolarki okiennej do swojego domu to w przypadku Poznania zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez firmę Domega. W ich przypadku można liczyć na wysoką jakość obsługi sprzedażowej (oraz ekipy montażowej). Poza tym świetnie zestawiona oferta okien oraz drzwi topowym marek. Sama realizacja przebiegła zgodnie z ustaleniami. Pozdrawiam i mam nadzieję, że również u Was przebiegnie to w pełni pomyślnie!
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Okna premium?

Post: # 5004Post rados »

Przy rosnacych kosztach na ogrzewanie itd. to raczej warto isc właśnie w coraz cieplejsze rozwiazania. Raz wydane fundusze, a oszczednosci na lata. W sampre oglądalismy rózne okna od Oknoplastu w tym tez takie pasywne. Chociaż nie wybraliśmy najcieplejszych modeli to i tak dokładaliśmy do lepszego profilu i pakietu szyb. No i warto brać z roleta. Tez w tym zakresie sporo daje.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Okna premium?

Post: # 5010Post Violuśka »

Uważam ,że dobre okna, nawet jeśli nie sa tanie - warto w nie zainwestować. Ta inwestycja w niedalekiej perspektywie czasu się zwróci i warto o tym pamiętać. Zanim zamówicie okna zapoznajcie się z tym artykułem - https://eurocolor.com.pl/kupujemy-okna- ... ocic-uwage .Znajdziecie tam wszelkie potrzebne informacje do tego aby wiedziec co przy wyborze okien jest bezwzględnie ważne a jakie jego elementy (cechy) mozna pominąć, uznając je jako nieistotne.
Loko59
Biznesmen
Posty: 209
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Okna premium?

Post: # 5081Post Loko59 »

Na pewno chodzi Ci o okna jak najlepszej jakości i właśnie za takimi należy się rozglądać. Te z oferty producenta drutex powinny sprostać Twoim oczekiwaniom. Dużym plusem jest to, że dostępne są w szerokim wyborze, a czas oczekiwania na ich wykonanie nie jest długi.
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Okna premium?

Post: # 5929Post k4sia »

Im lepsze, cieplejsze okna, tym lepiej dla naszej kieszeni. Teraz ma to duże znaczenie. Bo samo ogrzewanie sporo kosztuje. A okna w nowej formie potrafią sporo zmienić. Oknoplast ma całkiem fajne okna. Jak sobie oglądałam w Sampre, to modeli trochę jest i jeszcze każde można dopasować pod siebie. Zmienić pakiet z szybami, czy dodać inne rozwiązania, które wpłyną na całość. Najcieplejsze to w profilach mają dodatkowe wkładki z różnych materiałów, które jeszcze bardziej zwiększają komfort korzystania.
Greta
Biznesmen
Posty: 147
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Okna premium?

Post: # 6044Post Greta »

Też jestem zdania, że skoro już decydujemy się na budowę lub generalny remont, to wybierając produkty, który mają nam służyć przez długie lata lepiej zainwestować w wyższą jakość. Tym bardziej, że standard okien rzutuje nie tylko na kwestie estetyczne, ale też na utrzymanie temperatury, na izolację akustyczną, bezpieczeństwo itd. A premium? Dla przykładu, stworzone z myślą o nowoczesnych projektach domów, funkcjonalne i niezwykle zjawiskowe okno HS https://gemelo.pl/oferta/okna-przesuwne to propozycja która staje się dostępna dla każdego.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Okna premium?

Post: # 6350Post duser »

Tutaj https://okna-internorm.pl/poradnik/najl ... rajac-okna macie fajny poradnik czym się kierować przy zakupie okien i wyborze. Jednak energooszczędne okna to chyba najlepsza opcja, ja takie do siebie chcę zamówić niedługo bo muszę wymienić te które mam.
Loko59
Biznesmen
Posty: 209
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Okna premium?

Post: # 7375Post Loko59 »

jakie wybieracie? macie coś sprawdzonego?
ODPOWIEDZ