Okna zespolone? Dobry pomysł?

Instalacje domowe, okna, drzwi, elektryka, hydraulika
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Okna zespolone? Dobry pomysł?

Post: # 3474Post elwira »

Myślicie, że takie okna zespolone to dobry wybór do domu?
Czym te okna właściwie się wyróżniaja?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Okna zespolone? Dobry pomysł?

Post: # 3478Post borgia »

Na pewno jest to dobre rozwiązanie tam, gdzie chcesz odciąć się od hałasu i dobrze odizolować od wysokich i niskich temperatur.
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/produkt ... zespolone/ masz ciekawą stronkę, gdzie piszą więcej o tym, jak działają takie okna zespolone i co je właściwie wyróżnia.
Moim zdaniem to coś, co warto poczytać.
Może ułatwić podjęcie decyzji.
WojtekOl
Biznesmen
Posty: 69
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:10 am

Re: Okna zespolone? Dobry pomysł?

Post: # 4954Post WojtekOl »

Szukając dobrej firmy, która będzie Wam w stanie pomóc przy wyborze okien do swojego domu to tutaj zdecydowanie w przypadku Warszawy i okolic mogę polecić jak najbardziej kontakt z Anex Okna w przypadku których będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie dobry zakres cenowy i uczciwe podejście do klienta. Wszystko działa poprawnie, jednocześnie bez problemów zmieściliśmy się w ustalonym budżecie przy zakupie oraz oczywiście pracach montażowych. U nas problemów nie było, mam nadzieję ze wszystko i u Was pójdzie w pełni pomyślnie. Pozdrawiam!
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Okna zespolone? Dobry pomysł?

Post: # 5093Post rados »

A to jeszcze robią okna w innej formie? ;) Myślałem, że teraz wszystko jest właśnie takie. Zespolone to cały szereg zalet. Wybierz się do porządnego salonu dobrego, dużego producenta, to wszystko wyjaśnią. Byłem w salonie w Bydgoszczy (Sampre) i rozmawiałem z pracownikami. Tam mają okna Oknoplastu, Aluhaus itd. Parametry to teraz najważniejsza sprawa. okna muszą być po prostu ciepłe, a chyba tylko zespolone i szczelne zapewnią odpowiednie warunki. Ja bym do tego dodał rolety, bo to dodatkowa przegroda.
Loko59
Biznesmen
Posty: 214
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Okna zespolone? Dobry pomysł?

Post: # 6733Post Loko59 »

Wybór okien powinien należeć do Ciebie. ja mogę jedynie podpowiedzieć, że naprawdę warte uwagi ze względu na szeroki wybór i dobrą jakość są te od Drutexu :)
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Okna zespolone? Dobry pomysł?

Post: # 6764Post k4sia »

W pewnym sensie tak. Ale jak się człowiek nie zna na tych wszystkich parametrach, to trzeba liczyć na pomoc osób z salonu. Bo to nigdy nie wiadomo na co patrzeć. Bo to, ze ma być ciepło to jedno, ale też cicho. Nie każdy patrzy na te wskaźniki. A bezpieczeństwo? Nie wiemy jak to ocenić. To ktoś z odpowiednią wiedzą powie, że jest ok. Ci w salonie, jak w Sampre, to muszą operować taką wiedzą na odpowiednim poziomie.
duser
Biznesmen
Posty: 454
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Okna zespolone? Dobry pomysł?

Post: # 7326Post duser »

To ważne, aby do domu dobrać okna dopasowane do naszych potrzeb. Myślę, że przydadzą Ci się namiary na stronę: http://www.reynaers.pl/ . Okna tego producenta mają świetny stosunek jakości do ceny - są szczelne i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i bezpieczeństwa. Mi do gustu przypadły okna ConceptSystem 77.
ODPOWIEDZ