Siatka na balkon dla kota?

Instalacje domowe, okna, drzwi, elektryka, hydraulika
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Siatka na balkon dla kota?

Post: # 1728Post elwira »

Macie coś takiego u siebie na balkonach?
Chodzi mi o taką specjalną siatkę dla kota, żeby nie wypadł w pogoni za jakimś ptaszyskiem czy owadem.
Kupić?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Siatka na balkon dla kota?

Post: # 1735Post borgia »

Faktycznie warto byłoby kupić coś takiego.
W ten sposób będziesz miała pewność, że kocisko nie wyleci przez balkon. Chociaż widziałam nieraz, że ludzie wpuszczają koty na balkony bez żadnych zabezpieczeń i koty wiedzą, gdzie znajduje się granica ich bezpieczeństwa.
Tutaj https://www.pupilo.pl/wiadomosc/jaka-si ... loku/3404/ poczytaj sobie coś więcej o tych siatkach.
Nie są może szczytem estetyki, ale jeśli nie ufasz swojemu kotu, nie zaszkodzi o to zadbać.
Celinka43
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Siatka na balkon dla kota?

Post: # 6387Post Celinka43 »

Tak naprawdę balkon może być dodatkową przestrzenią w domu, dlatego warto go odpowiednio zagospodarować. I przy okazji zabezpieczyć - żeby kot nie uciekły lub nie wypadł. Dobrym rozwiązaniem może być zabudowa balkonu warszawa . W ten sposób można korzystać z niego cały rok. Widex Aluminium wykona takie prace. Na rynku istnieją od 10 lat i mają duże doświadczenie. Działają na Mazowszu. Pierwsza konsultacja jest gratis.
Greta
Biznesmen
Posty: 147
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Siatka na balkon dla kota?

Post: # 6472Post Greta »

A może taśma ogrodzeniowa się tutaj sprawdzi? Wydaje mi się, że można zrobić z niej całkiem szczelną zabudowę, przez którą nie powinno się przecisnąć małe zwierzę. Aczkolwiek koty to sprytne bestie ;) także chyba na wszystko znajdą sposób, ale i tak nie zaszkodzi spróbować.
ODPOWIEDZ