Reklama na foliowych opakowaniach?

elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Reklama na foliowych opakowaniach?

Post: # 3112Post elwira »

Czy taka reklama na foliowych opakowaniach to waszym zdaniem dobry wybór?
Tak się zastanawiam czy zainwestować w coś takiego.
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Reklama na foliowych opakowaniach?

Post: # 3131Post borgia »

Pomysł jest naprawdę dobry.
Moim zdaniem warto się szarpnąć na coś takiego.
Chociaż koszt nie jest jakoś szczególnie wysoki.
Tutaj http://mmflex.pl/ masz namiar na przykłady.
Dowiesz się co i ile kosztuje - może to ułatwi zdecydowanie czy to dobry pomysł :)
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Reklama na foliowych opakowaniach?

Post: # 5842Post duser »

Bez odpowiedniej reklamy nawet najlepszy biznes nie ma szans na powodzenie. Dlatego, warto zastanowić się nad reklamą już od samego początku prowadzenia działalności. Pomyśl o skorzystaniu z usług tej agencji https://manley.pl/kampanie-google-ads . To prawdziwi profesjonaliści, więc dobiorą dla ciebie odpowiednią formę reklamy. Zajmują się między innymi kampaniami google ads.
Celinka43
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Reklama na foliowych opakowaniach?

Post: # 5888Post Celinka43 »

Pewnie wszystko zależy od branży, ale ja mam podobne zdanie jak borgia. Najlepsza i najskuteczniejsza jest obecnie reklama w sieci. Podstawą będzie dobra strona www, którą możesz dalej reklamować np. pozycjonować czy korzystać z ads. Koszt strony internetowej Łódż może być naprawdę konkurencyjny. Wiem, że dobre ceny ma na przykład firma Internetowe strony www. Także ja bym postawiła na promocję w sieci.
Greta
Biznesmen
Posty: 147
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Reklama na foliowych opakowaniach?

Post: # 5916Post Greta »

Moim zdaniem każdy pomysł na wzmocnienie identyfikacji wizualnej swojej marki wart jest podjęcia inwestycji. Przypomnę tylko to co sama ostatnio usłyszałam, iż w przypadku wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają nasz produkt lub usługę dobrze pomyśleć o ochronie prawnej tychże pomysłów. Jednym ze sposobów takiego zabezpieczenia jest rejestracja znaku towarowego która pomoże nam uniknąć sytuacji w których konkurencja zacznie czerpać korzyści z efektów naszej nierzadko wieloletniej, ciężkiej pracy.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Reklama na foliowych opakowaniach?

Post: # 6090Post Violuśka »

Widziałam już reklamy na różnych rzeczach codziennego użytku .Reklamy widnieją nie tylko na foliowych czy papierowych reklamach ale i na innych rzeczach, słyszeliście może o czymś takim jak logo plaster ? Plastry reklamowe, nazywane także opatrunkami z przylepcem lub plastrami samoprzylepnymi są podstawowym artykułem opatrunkowym, przydają się więc w bardzo wielu sytuacjach, także biurowych.
Loko59
Biznesmen
Posty: 207
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Reklama na foliowych opakowaniach?

Post: # 7294Post Loko59 »

Jeśli coś takiego chcesz wprowadzić na stałe, to myślę, że to dobra propozycja, ale jednorazowo raczej wybrałabym coś innego. Moim zdaniem fajną propozycją jest umieszczenie logo firmy na ręcznikach. Taki ręcznik również z powodzeniem można traktować jako gadżet reklamowy. Sprawdź ofertę na stronie https://recznikizlogo.pl/reczniki-reklamowe-390g-m2/ .
ODPOWIEDZ