Chorwacja nadal najlepsza na urlop?

borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Chorwacja nadal najlepsza na urlop?

Post: # 3057Post borgia »

Czy Chorwacja waszym zdaniem nadal jest najlepszym miejscem na urlop?
Jakie miasta warto odwiedzić?
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Re: Chorwacja nadal najlepsza na urlop?

Post: # 3060Post elwira »

Dużo ludzi wybiera ten kraj na cel swoich wycieczek.
Myślę, że to się raczej nie zmieni, bo jest tanio, jest co zwiedzać i pogoda nie zawodzi.
Tutaj z kolei https://www.kubryk.pl/akwen/chorwacja widziałam, że jest coś takiego jak czarter jachtów w Chorwacji.
Wydaje mi się, że to ciekawy sposób na to, żeby spędzić nietypowe wakacje w typowym miejscu :)
Tymoteusz1
Średni biznesmen
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:27 am

Re: Chorwacja nadal najlepsza na urlop?

Post: # 4366Post Tymoteusz1 »

Pewnie, że tak! Przecież jeśli jesteście na etapie planowania wakacji, to przede wszystkim powinniście dobrze zastanowić się nad tym, gdzie chcielibyście się wybrać i w jaki sposób spędzić ten czas wolny. Zastanawiam sie, czy ciekawym pomysłem mogłyby być zaręczyny nad morzem. Na blogu hthouseboats.com/2018/11/23/magiczne-zareczyny/ czytałem na ten temat. Nie wiem, czy ja bym się na to zdecydował, ale być może są osoby, które myślą o tym, by włąśnie nad Bałtykiem się zaręczyć :)

Admin przypomina, z regulaminu:
*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
x
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: Chorwacja nadal najlepsza na urlop?

Post: # 4552Post pinki »

Niestety w Chorwacji zrobiło się w ciągu ostatnich kilku lat dosyć drogo. My w tym roku pojedziemy pewnie tylko na parę dni nad morze. Żeby trochę urozmaicić urlop planujemy wykupić sobie kurs kitesurfingu w Surfszkola.pl.
Loko59
Biznesmen
Posty: 209
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Chorwacja nadal najlepsza na urlop?

Post: # 7380Post Loko59 »

Myślę, że jeśli planujesz taką podróż, to rozsądnie jest zastanowić się nad zaangażowaniem do zorganizowania jej biura podróży. Moją uwagę przykuła oferta ze strony: https://planetescape.pl/ . Moim zdaniem mają korzystną ofertę z niskimi cenami, a i szeroki wybór kierunków.
ODPOWIEDZ