Gdzie jechać na wakacje?

elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Gdzie jechać na wakacje?

Post: # 3203Post elwira »

Macie już jakieś plany?
Gdzie pojedziecie i co będziecie robić?
Tutaj https://www.kubryk.pl/rejsy/rejsy-po-mo ... yckim-2019 czytałam trochę więcej o tym, jak są organizowane rejsy po Morzu Bałtyckim.
Może to będzie ciekawe urozmaicenie?
Ktoś z was brał już może udział w takim czymś?
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: Gdzie jechać na wakacje?

Post: # 4161Post pinki »

Zależy co lubisz, ale jeśli cenisz sobie aktywny wypoczynek i jesteś miłośnikiem sportów ekstremalnych to może zainteresuje Cię kurs instruktora kitesurfing.
foxi
Biznesmen
Posty: 143
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Gdzie jechać na wakacje?

Post: # 4753Post foxi »

W zeszłym roku udało nam się wyjechać na wakacje , mimo ,że były dość poważne problemy w tym zakresie. W tym roku liczymy ,że będzie łatwiej wyjechać , w końcu pandemia jest miejmy nadzieję w odwrocie. Czynimy zresztą przygotowania w tym zakresie , drobny sprzęt do pływania jak bojka do pływania z suchą komorą czy bielizna kąpielowa. Uważamy ,że koszty zakupów lepiej rozłożyć w czasie , stąd nasze wcześniejsze zakupy.
sandra
Biznesmen
Posty: 363
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Gdzie jechać na wakacje?

Post: # 5446Post sandra »

Macie już jakieś plany na wakacje? Myślę, że do gustu może Wam przypaść wypożyczalnia przyczep kempingowych Autocampingi: https://autocampingi.pl/ . Szczególnie w tym czasie, kiedy dystans społeczny jest tak ważny, warto takie wakacje wziąć poważnie pod uwagę.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 130
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Gdzie jechać na wakacje?

Post: # 5450Post kasiunia »

Każda rodzina na wakacje jeździ tam gdzie po prostu lubi. Od wielu już lat wybieramy kierunki gdzie jest może a ostatnio to głównie Grecja i Chorwacja - ciepłe może to jest jednak bajka. Nie oznacza to jednak ,że mamy tylko ciuchy na typowo letnią pogodę. Zawsze trzeba wziąć ze sobą jakiś sweterek albo koszulę .Mąż na tę okoliczność kupił sobie przed wyjazdem te oto spodnie jeansowe - https://dstreet.pl/product-pol-35872-Sp ... X3289.html .Wybór jest świetny, choć podczas wakacji z nich nie korzystał bo było bardzo ciepło. Nic straconego, spodnie przydadzą się jesienią.
scesny
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:13 pm

Re: Gdzie jechać na wakacje?

Post: # 5654Post scesny »

Aktywny wypoczynek to na pewno nie w hotelu i nie nad basenem :) Ja tam lubię zwiedzać. Hotel to tylko miejsce noclegowe i tyle, a i tak cały dzień gdzieś w drodze. Przeważnie jeździmy na objazdówki z Wytwórnią Wypraw, bo mamy zaplanowany cały dzień i to całkiem intensywnie. Programy wycieczek są fajne i mają ciekawe kierunki. Nawet zimą mają co pokazać.
Lolita
Biznesmen
Posty: 60
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:09 am

Re: Gdzie jechać na wakacje?

Post: # 5666Post Lolita »

No możenie nie kocham tak bardzo objazdówek, bo nie lubię co dzień pakować się do innego hotelu. Za to bardzo odpowiada mi to co zaproponowało mi na Rodos biuro podróży Rodos po polsku https://rodospopolsku.pl/. Mieszkam w jednym hotelu a co dzień jedziemy na inna wycieczką. Jest tyle do zobaczenia na Rodos i w okolicy, do tego pomoc w realizacji aktywnych form wypoczynku jak choćby nurkowanie i jestem na prawdę szczęśliwa.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Gdzie jechać na wakacje?

Post: # 6107Post Violuśka »

Wakacje to czas, kiedy możemy więcej niż zwykle czasu spędzić wspólnie, więc korzystamy z tych możliwości. Na wczasy wyjeżdżamy więc z dziećmi a podróż odbywamy najczęściej samochodem. Dzięki temu możemy ze sobą zabrać wiele potrzebnych rzeczy np. ubrania dla dzieci oraz rózne preparaty pielęgnacyjne ,np.balsam dla niemowląt , którego używamy szczególnie chętnie wtedy gdy słońce mocniej operuje na dzieci.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: Gdzie jechać na wakacje?

Post: # 6135Post rados »

W ciepłe miejsce. Może Jordania? Ale to jak już to na objazdówkę, by wszystko zobaczyć a nie siedzieć tylko na pisaku, czy nad basenem :) A jest tam co zobaczyć. Wytwórnia Wypraw ma całkiem ciekawe wycieczki.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Gdzie jechać na wakacje?

Post: # 6680Post duser »

Sama jeszcze nie mam żadnych konkretnych planów wakacyjnych, ale tak podobają mi się Mazury, że chyba właśnie tam się wybiorę. Jeśli wyjazd będzie pewny, to chętnie zerknę na stronę gokajak.com , aby posprawdzać, co mogę kupić, bo oczywiście bez pływania na kajakach się nie obędzie. Na szczęście mniej więcej wiem, co do takiej aktywności jest potrzebne i czego mi brakuje. Zerknijcie sobie na ofertę nawet, jeśli jesteście osobami początkującymi.
ODPOWIEDZ