Stojak na rower - jaki postawić pod firmą?

Kija28
Biznesmen
Posty: 96
Rejestracja: czw lis 12, 2015 8:00 pm

Stojak na rower - jaki postawić pod firmą?

Post: # 227Post Kija28 »

Stojak na rower - jaki postawić pod firmą? Chodzi o zabezpieczenie klientom miejsca na bezpieczne postawienie roweru
Iguana
Biznesmen
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 18, 2015 1:58 pm

Re: Stojak na rower - jaki postawić pod firmą?

Post: # 235Post Iguana »

Najlepsze to chyba takie klasyki metalowe - sprawdź sobie stojaki na rowery np. z takich:
ssss.jpg
ssss.jpg (31.64 KiB) Przejrzano 2685 razy
Foto z firmy https://calus-p.pl/
Wydaje mi się, że spirala jest najbardziej popularna, nie zajmuje wiele miejsca no i zawsze kilka rowerów się zmieści.
W sumie to w ogóle uważam, że za mało firm i sklepów dba o to, żeby klient rowerzysta też miał gdzie swój "pojazd" zostawić.
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Stojak na rower - jaki postawić pod firmą?

Post: # 4308Post sandra »

Warto także wiedzieć, gdzie zakupić różne części do rowerów. W tym celu warto odwiedzić sklep rowerowy eRowery. W ich ofercie znajdziecie między innymi akcesoria takie jak lampka rowerowa USB:

Admin przypomina, z regulaminu:
*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
duser
Biznesmen
Posty: 454
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Stojak na rower - jaki postawić pod firmą?

Post: # 7302Post duser »

Ja akurat najpierw rozglądam się za odpowiednimi rowerami i mam nadzieję, że coś wpadnie mi na stronie gitbike . Podobno mają ciekawą ofertę.
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Stojak na rower - jaki postawić pod firmą?

Post: # 7316Post sandra »

W internecie można znaleźć wiele sklepów rowerowych online. Warto wiedzieć, gdzie szukać najróżniejszych modeli rowerów i akcesoriów rowerowych. Jedną z takich opcji jest ten sklep Metrobikes: https://www.metrobikes.pl/ . Myślę, że ich oferta może Wam przypaść do gustu.
ODPOWIEDZ