Kursy i szkolenia - jak dobierać?

borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Kursy i szkolenia - jak dobierać?

Post: # 1054Post borgia »

Jak dobieracie sobie kursy i szkolenia?
Jestem ciekawa jakim kluczem się kierujecie planując swój rozwój zawodowy.
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Re: Kursy i szkolenia - jak dobierać?

Post: # 1055Post elwira »

Ja jestem zwolenniczką szkolenia się w kierunkach, które rzeczywiście nas interesują.
Jeśli ktoś chce zrobić kurs wizażu nie powinien zmuszać się do księgowości :)
Tutaj http://fam-makeup.pl/ zresztą można sobie zobaczyć jedną z opcji szkolenia się w kierunku wizażu i charakterystyki.
Z pracą po czymś takim wydaje mi się, że jest tak jak z każdą inną - jak komuś zależy, to znajdzie.
sowik
Średni biznesmen
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:04 pm

Re: Kursy i szkolenia - jak dobierać?

Post: # 4513Post sowik »

Rozejrzyjcie się na spokojnie tutaj https://uxupgrade.pl/szkolenia/ux-upgrade-bootcamp . Jest tam sporo różnych ciekawych i przede wszystkim praktycznych propozycji. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość oraz praktyczne rozwiązania, które pomogą podnieść kwalifikacje. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że warto.
sandra
Biznesmen
Posty: 363
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Kursy i szkolenia - jak dobierać?

Post: # 4720Post sandra »

Wybór szkoleń na rynku jest bardzo duży i każdy z pewnością znajdzie coś także dla siebie. Ja ostatnio odkryłam podejście agile: https://rosieksolutions.pl/baza_wiedzy/ ... -sukcesow/ . Szukałam czegoś, co poszerzy moje kompetencje. Myślę, że to dobry wybór.
foxi
Biznesmen
Posty: 143
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Kursy i szkolenia - jak dobierać?

Post: # 4776Post foxi »

Najpierw trzeba zidentyfikować potrzeby szkoleniowe a później dobrać szkolenie do tych potrzeb. Taki mamy teraz rynek pracy ,że jest niedobór pracowników, szczególnie pracowników wykwalifikowanych - także wśród kadry zarządzającej. Pewne braki w umiejętnościach można nadrobić uczestnicząc w różnych szkoleniach np. szkolenia menadżerskie, które powinien odbyć każdy z kierujących zespołem czy firmą.
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: Kursy i szkolenia - jak dobierać?

Post: # 4817Post pinki »

Czasem warto też postawić na kursy związane z naszymi pasjami i zainteresowaniami. W końcu nie samą pracą człowiek żyje. Ja w te wakacje letnie chce się zapisać na kurs wing foil. Przyznam, że zaintrygował mnie ten sport.
Greta
Biznesmen
Posty: 148
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Kursy i szkolenia - jak dobierać?

Post: # 4841Post Greta »

borgia pisze: czw sty 19, 2017 1:39 pm Jak dobieracie sobie kursy i szkolenia?
Jestem ciekawa jakim kluczem się kierujecie planując swój rozwój zawodowy.
Warto wybierać szkolenia, które związane są z wykonywanym przez nas zawodem. Pracodawcy przychylniej na Ciebie spojrzą, jeśli zauważą chęć rozwoju. W firmie zaproponowano nam szkolenia marketingowe https://questus.pl/profesjonalne-szkole ... arketingu/ związane z biznesem i sprzedażą, ale też marketingiem internetowym. Bardzo pozytywnie wspominam ten czas, spora dawka wiedzy oraz przydatnych umiejętności przekazana przez fajnych, kompetentnych ludzi.
foxi
Biznesmen
Posty: 143
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Kursy i szkolenia - jak dobierać?

Post: # 4938Post foxi »

Przede wszystkim musicie dobrze zdiagnozować swoje potrzeby. Jakie szkolenia będą wam najbardziej potrzebne. Zastanawiasz się co jest nie tak, merytorycznie jesteś dobra a twoja kariera zawodowa nie układa się tak jak byś sobie tego życzyła. Czasami potrzeba na prawdę niewiele zmienić np. poprawna emisja głosu może okazać kluczem do osiągnięcia sukcesu zawdowoego.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Kursy i szkolenia - jak dobierać?

Post: # 4955Post Violuśka »

Kursy i szkolenia powinny być dobierane według potrzeb. Jeśli nie macie wiedzy na temat taki jak stawka podatku CIT to albo oddajcie prowadzenie waszych spraw księgowych do biura rachunkowego albo zastanówcie się nad skorzystaniem ze szkolenia, które przybliży wam temat.Brak informacji albo błędne informacje mogą was sporo kosztować.
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 55
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

Re: Kursy i szkolenia - jak dobierać?

Post: # 5135Post kornwalka »

sporo zmian i chaosu wprowadził Nowy Ład, dobrze, że są szkolenia online, ja brałam udział w tych z educado.pl polecam, zrobione naprawdę profesjonalnie, ciekawie, żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi
ODPOWIEDZ