A może wakacje w Polsce?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

A może wakacje w Polsce?

Post: # 3331Post borgia »

Jak myślicie?
Warto będzie sobie zaplanować takie wakacje w Polsce?
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 3356Post elwira »

Czemu nie?
Tutaj https://herbalsglamping.eu/nasze-domki/ widziałam takie luksusowe domki nad morzem.
W Mielnie, jeśli dobrze kojarzę.
Fajnie, bo mają tam naprawdę fajne wyposażenie tych domków.
A na terenie ośrodka spa i masa innych atrakcji.
Przejrzyj to sobie.
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 4204Post pinki »

Myślę, że w tym roku sporo ludzi spędziło urlop w Polsce ze względu na obostrzenia w zagranicznych wyjazdach. My też zostaliśmy w kraju, ale żeby trochę urozmaicić wczasy nad morzem zapisaliśmy się na kurs kitesurfingu w Surfszkola.pl
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 4286Post Violuśka »

Od wielu juz lat jeżdżę za granicę, po prostu za granica mozna zorganizować sobie wakacje taniej... no i pogoda.
Tymoteusz1
Średni biznesmen
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:27 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 4356Post Tymoteusz1 »

Ciekawe pomysły. Ja czuję, że w tym przypadku bardzo dobrym wyborem mogłoby być odpowiednie rozplanowanie całego wyjazdu. Skoro faktycznie teraz można o wiele ciekawiej spędzić wolny czas, to czemu tego nie zrobić? Mnie na przykład już od dawna przekonują chociażby takie informacje jak glamping co to jest. Fajnie opisane jest to na herbalsglamping.eu/namioty-glampingowe-czym-sa Pomyślcie nad taką opcją, bo być może i u Was okaże się, żę glamping będzie ciekawym urozmaiceniem :)

Admin przypomina, z regulaminu:
*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej,
niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
x
sandra
Biznesmen
Posty: 363
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 4402Post sandra »

Dlaczego akurat w Polsce? Możliwości jest przecież bardzo dużo. Ciekawą opcją mogą być na przykład wyjazdy city break: https://st.pl/wyjazdy/city-break . Sądzę, że będziecie się świetnie bawić na takim wyjeździe.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 4406Post Violuśka »

Pandemia w zasadzie wymusiła na nas konieczność pozostania w Polsce.Zdecydowaliśmy się na wyjazd w Bieszczady i powiem wam ,że było cudownie. Pogoda nam dopisała a dzięki temu ,że podróżowaliśmy naszym samochodem mogliśmy zabrać ze sobą rowery oraz inne potrzebne bagaże. Nie mogło zabraknąć oczywiście dobrze zaopatrzonej apteczki podróżnej a w niej środków opatrunkowych oraz dezynfekujących. Mamy z soba także zawsze lek na gardło - to neo-angin, lek bardzo znany ale co najwazniejsze dla nas bardzo skuteczny.
Flew
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:00 pm

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 4483Post Flew »

Połączyliśmy wyjazd do Zieleńca z małymi wypadami na stronę czeską. Bardzo udane wakacje.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 4486Post Violuśka »

Zdecydowanie wolę wakacje w ciepłym klimacie. Owszem Polska to piękny kraj ale sorry, taki mamy klimat.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: A może wakacje w Polsce?

Post: # 4925Post janczara »

Szczerze mówiąc to ja nie pamiętam, kiedy ostatni raz wyjeżdżałam za granicę. wakacje zwykle spędzamy właśnie w kraju, ciągle odkrywamy nowe miejsce. W tym roku zamierzamy raz jeszcze pojechać w góry i zatrzymać się na nocleg w apartamentach Stara Morawa https://apartamentystaramorawa.pl/. Idealne miejsce dla całej rodziny. Super warunki, pomocna i sympatyczna obsługa, restauracja serwująca smaczne posiłki. Jest też plac zabaw, patio, miejsce na ognisko.
ODPOWIEDZ