Używacie świeczek zapachowych?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Używacie świeczek zapachowych?

Post: # 2614Post elwira »

Zdarza wam się używać świeczek zapachowych?
Jestem ciekawa czy waszym zdaniem to dobry sposób, żeby w domu było bardziej hygge :)
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Używacie świeczek zapachowych?

Post: # 2627Post borgia »

Dopiero niedawno się przeprowadziłam do nowego mieszkania, więc cały czas inwestuję w różne drobiazgi.
Na przykład tutaj https://puderek.com.pl/swiece-zapachowe ... chowa.html widziałam takie świece zapachowe od Yankee Candle.
Są może droższe niż zwykłe, ale pachną bardziej intensywnie i palą się znacznie dłużej.
Wydaje mi się, że nie zaszkodzi sobie sprawdzić dokładniej.
Celinka43
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Używacie świeczek zapachowych?

Post: # 5625Post Celinka43 »

Uwielbiam świece zapachowe. Często z nich korzystam. Ale warto pamiętać, że trzeba stawiać na jakość. To ważne, by świece były nietoksyczne i bezpieczne. Takie są świece sojowe. Sojowe świece robione są z naturalnych wosków. Dzięki olejkom eterycznym pięknie pachną. Dobrze się palą i dostępne są w szerokim asortymencie np. w MadamNatura. Niedługo święta więc idealnym wyborem na ten czas będzie świeca sojowa Korzenne Ciasteczko, która łączy w sobie zapachy imbiru, goździków, anyżu. Rzuć okiem, może znajdziesz coś dla siebie.
Greta
Biznesmen
Posty: 147
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Używacie świeczek zapachowych?

Post: # 5974Post Greta »

elwira pisze: czw sty 25, 2018 7:52 am Zdarza wam się używać świeczek zapachowych?
Jasne, kocham świece :) Niestety u mnie w domu jestem ich jedyną miłośniczką, więc mamy też sporo tych bezzapachowych, szczególnie w pomieszczeniach wspólnych, tj. kuchnia czy salon. Większość zamawiam z Bispolu, tutaj https://www.sklep.bispol.pl/shop/swiece-bezzapachowe jest kilka fajnych propozycji. Moim zdaniem warte swojej ceny.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Używacie świeczek zapachowych?

Post: # 6018Post duser »

Uwielbiam je!
___
Janasiówka - Hotel Beskidy
wanda123
Średni biznesmen
Posty: 45
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:02 pm

Re: Używacie świeczek zapachowych?

Post: # 6205Post wanda123 »

Uwielbiam świece zapachowe, dzięki nim w moim domu unosi się przez długi czas piękny zapach. Lubię też dawać takie świece w prezencie moim przyjaciółkom,zawsze, kiedy wybieram prezent dla kobiety staram się postawić w jej sytuacji. Nie wybieram zapachów męczących, mocnych, ale takie jakie sama kocham. Często stawiam na delikatne wonie kwiatowe,dzięki którym można poczuć się jak na łące.
Loko59
Biznesmen
Posty: 209
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Używacie świeczek zapachowych?

Post: # 7403Post Loko59 »

Nie ukrywam, że bardzo lubię, jak pięknie pachnie mi w domu, dlatego bardzo chętnie sięgam po takie propozycje. Ostatnio też na stronie https://horecaline.pl/zapach-w-hotelu-d ... ny/hotele/ wyczytałem, że zapach w hotelu ma ogromne znaczenie dla całego biznesu, jak i do odbioru hotelu przez gości. Jeśli pracujecie w takiej branży, to warto się zainteresować.
ODPOWIEDZ