Przyjęcie urodzinowe w domu?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Przyjęcie urodzinowe w domu?

Post: # 3208Post elwira »

Czy przyjęcie urodzinowe zorganizowane w domu to dobry pomysł?
Szukam czegoś, co przypadnie do gustu dziecku.
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Przyjęcie urodzinowe w domu?

Post: # 3215Post borgia »

Myślę, że można z powodzeniem przygotować coś w domu.
Są zresztą różne możliwości.
Tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/urodziny/ czytałam trochę więcej o tym, jak wyglądają urodziny dla dzieci z animatorem w Katowicach, Sosnowcu, Bytomiu czy Mysłowicach.
Fajne rozwiązanie, bo można dogadać się tak, żeby te zabawy były związane z zainteresowaniami dziecka.
Poczytaj tam sobie coś dokładniej na ten temat.
duser
Biznesmen
Posty: 454
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Przyjęcie urodzinowe w domu?

Post: # 7061Post duser »

Szykujesz przyjęcie domowe, masz już menu ale zastanawiasz się czym możesz zaskoczyć swoich gości? Może warto postawić na proste w przygotowaniu ale zaskakujące drinki. Jeśli tak, z pewnością zainteresuje Cię hiszpańska sangria. Warto sprawdzić sangria co to lub wybrać się do restauracji, która serwuje tego rodzaju drinki by poznać jego smak.
wanda123
Średni biznesmen
Posty: 45
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:02 pm

Re: Przyjęcie urodzinowe w domu?

Post: # 7163Post wanda123 »

W ostatnim czasie ludzie przestali robić imprezy poza domem, coraz częściej wybierają zabawę w gronie najbliższych znajomych we własnych domach czy ogrodach. Domówki jak się okazuje znowu powróciły, a na nich zaczął królować domowej roboty alkohol. Zazwyczaj jest to wino z własnych owoców, które świetnie pasuje do grilla czy pieczonych mięs. By samodzielnie takie wino przygotować, trzeba nieco się na tym znać i zaopatrzyć w dobrej jakości sprzęt https://sklepogrodniczy.pl/filtry-do-wina.html
Loko59
Biznesmen
Posty: 214
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Przyjęcie urodzinowe w domu?

Post: # 7278Post Loko59 »

Czy na swoich przyjęciach serwujecie również tzw. napoje procentowe? Ja raczej nie przesadzam z ilością, ale uważam, że do wspólnej kolacji z rodziną lub przyjaciółmi zawsze warto podać wino. Poszukuję jakiś fajnych propozycji i od razu podpowiem, że zainteresowała mnie oferta Wine Express .
ODPOWIEDZ