Wakacje we Włoszech - gdzie?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Wakacje we Włoszech - gdzie?

Post: # 3295Post borgia »

Gdzie warto wybrać się na wakacje we Włoszech?
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Re: Wakacje we Włoszech - gdzie?

Post: # 3314Post elwira »

Wydaje mi się, że Sycylia może okazać się fajną opcją.
Są zresztą takie miejsca, gdzie warto się stamtąd też wybrać.
No i tutaj https://www.kubryk.pl/czarter-jachtow/s ... poludnie-1 widziałam na przykład coś takiego jak czarter jachtów na Sycylii.
Niby wydaje się, że to rozrywka dla bogatych, ale wcale tak nie musi być.
Poczytaj sobie o tym coś więcej :)
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: Wakacje we Włoszech - gdzie?

Post: # 3429Post pinki »

A jakie miejscówki na narty i na snowboard polecacie we Włoszech? My oszczędzamy zwykle na wakacjach letnich żeby pozwolić sobie na jakiś fajny wyjazd na narty zimą.
Loko59
Biznesmen
Posty: 209
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Wakacje we Włoszech - gdzie?

Post: # 7382Post Loko59 »

Niestety nie znam się na tym, a jeśli wybierałbym się za granicę na wakacje, to skorzystałbym z usług biura podróży, które zajęłoby się ich organizacją. Pod adresem: https://nomade.pl/ podsyłam namiary na biuro, które najbardziej mnie do siebie przekonuje. Warto na spokojnie przyjrzeć się ich ofercie.
foxi
Biznesmen
Posty: 143
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Wakacje we Włoszech - gdzie?

Post: # 7393Post foxi »

W zasadzie gdziekolwiek pojedziemy do Włoch jest tam po prostu pięknie i klimatycznie ale mamy region tego kraju, który szczególnie sobie upodobaliśmy. Włochy to bardzo słoneczny kraj , więc latem go raczej nie brakuje. Powiem więcej, należy się przed nim chronić i do tego potrzebne są specjalne kremy z filtrami, czapki z daszkiem oraz specjalne okulary na słońce .Słońce to bardzo przyjemne doznania ale należy pamiętać o tym aby ze słońcem nie przesadzić.
ODPOWIEDZ