Gdzie spędzić urlop zimowy?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Gdzie spędzić urlop zimowy?

Post: # 3476Post elwira »

Gdzie warto się będzie wybrać na ferie zimowe?
Macie jakieś mniej typowe pomysły?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Gdzie spędzić urlop zimowy?

Post: # 3481Post borgia »

Ciekawym pomysłem mogą być ferie zimowe nad morzem.
Tutaj https://herbalsglamping.eu/ferie-zimowe/ widziałam taką ofertę.
Moim zdaniem to świetny sposób na to, żeby złapać trochę oddechu i jakoś dociągnąć do urlopu latem :)
Zimą nie ma nad Bałtykiem zbyt wielu osób, co też stanowi niemałą zaletę :)
donek
Biznesmen
Posty: 76
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: Gdzie spędzić urlop zimowy?

Post: # 5699Post donek »

Pewnie wielu osobom tak jak mnie urlop w zimie kojarzy się z Zakopanem. Wybieramy się dość dużą grupą w tym roku i udało nam się znaleźć bardzo fajną miejscówkę od firmy Zakovilla.pl. Mają do wyboru dwie komfortowe wille, z których każda może pomieścić kilkanaście osób zapewniając przy tym bardzo wysoki komfort. Piękne położenie zapewnia wspaniałe widoki o każdej porze roku oraz trudną do znalezienia o tej porze roku w Zakopanem prywatność. Jeśli również jeździcie wypoczywać w dużych grupach to koniecznie rozważcie ich ofertę.
Loko59
Biznesmen
Posty: 209
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Gdzie spędzić urlop zimowy?

Post: # 7241Post Loko59 »

Myślę, że najlepiej wybrać się w góry i tutaj posmakować ich kultury, a nawet sportu. Jeśli zdecydujesz się na narty, dobrze jest mieć coś swojego. Ze strony dowiesz się jak wybrać dobre buty narciarskie. Dzięki temu będzie Ci wygodnie, a buty posłużą wiele sezonów.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Gdzie spędzić urlop zimowy?

Post: # 7263Post duser »

Też właśnie zastanawiam się nad tym, gdzie jeszcze pojechać i ostatecznie wybrałabym Karkonosze. Na stronie https://www.palac-pakoszow.pl/ferie-zimowe-long-stay możecie znaleźć miejsce noclegowe w miejscu, które zdecydowanie mi się podoba. Widzę, że w Pałacu macie wiele sposobów na relaks.
ODPOWIEDZ