Wertujecie gazetki promocyjne?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Wertujecie gazetki promocyjne?

Post: # 3498Post elwira »

Zastanawiam się na ile to pozwala faktycznie coś zaoszczędzić.
Tutaj widziałam, że jest taka gazetka Biedronka i można sprawdzić co w danym tygodniu jest taniej.
Ustawiacie sobie zakupy pod takie coś?
Chętnie dowiem się czegoś więcej, bo szukam skutecznych sposobów na to, żeby oszczędzać, ale też bez konieczności wybierania produktów gorszej jakości.
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: Wertujecie gazetki promocyjne?

Post: # 4104Post pinki »

Szczerze to ja jednak wolę zakupy online niż jeżdżenie po marketach i polowanie na pozycje z gazetki, które najczęściej i tak są wyprzedane. Bardzo dużo zakupów robię online i często trafiam w ten sposób naprawdę niezłe okazje cenowe. Kilka nowych rzeczy w bardzo dobrej cenie udało mi się kupić na portalu zakupowym arena.pl. Ostatnio dostałam tam na przykład super ekran projekcyjny, na którym puszczam dzieciom bajki z projektora.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: Wertujecie gazetki promocyjne?

Post: # 4328Post janczara »

Jasne, że tak. prawda jest taka, ze tam gdzie się da szukam oszczędności. Ostatnio zainstalowałam sobie nawet aplikację Provema https://www.facebook.com/provema. Ona pozwala lepiej zarządzać finansami osobistymi i budżetem domowym ale też ma wiele przydatnych funkcji jak chociażby zwroty za zakupy, teraz przed świętami robię ich w sieci całkiem sporo i jakieś drobne sumy już udało mi się oszczędzić.
ODPOWIEDZ