Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Post: # 3506Post elwira »

Kupujecie ubrania z outletu?
Warto szukać takich właśnie?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Post: # 3525Post borgia »

Moim zdaniem outlet odzieżowy to fajny sposób na to, żeby wydawać mniej na nowe ubrania.
Nie są przecież zniszczone, a pochodzą zazwyczaj z końcówek kolekcji itp.
Myślę, że to dobra opcja.
Tutaj https://www.angora-odziez.pl/outlet/home/ zresztą możesz poczytać sobie coś więcej na ten temat.
Dowiesz się więcej o tym, jak to wygląda.
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Post: # 4364Post sandra »

W sieci też można znaleźć bardzo duży wybór niedrogich ubrań. Polecam rzucić okiem na takie propozycje jak na przykład koszulka wrangler: . Mój mąż bardzo lubi nosić takie ponadczasowe i klasyczne ubrania.

Admin przypomina, z regulaminu:
*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
Tymoteusz1
Średni biznesmen
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:27 am

Re: Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Post: # 4365Post Tymoteusz1 »

Moim zdaniem to raczej normalna rzecz. Dzisiaj wiele osób decyduje się właśnie na takie zakupy i ja nie widzę w tym niczego dziwnego. W końcu każdy chciałby mieć jak najlepsze ciuchy w normalnej cenie. Mam wrażenie, że w ostatnich latach ubrania tak bardzo podrożały, że średnio opłaca się kupować je w sklepach. Czytałem ostatnio na stronie o tym, w jaki sposób działą outlet odzieżowy i myślę, że w następnych latach takie miejsca będą coraz częściej wybierane przez ludzi.

Admin przypomina, z regulaminu:
*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
x
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Post: # 4577Post Violuśka »

Jeśli czegoś potrzebujesz to zakupy przez inetrnet czy w outlecie są zawsze dobrym rozwiązaniem. Uważam jednak ,że do zakupów trzeba być przygotowanym, trzeba być świadomym swoich potrzeb konsumentem. Jeśli tak podchodzisz do swoich wyborów to dobrze , jeśli nie masz pojęcia o czym mowa zajrzyj tutaj - moda, ciekawostki, porady. To ważne by wiedzieć do czego potrzebna będzie ci kurtka, jeździsz do pracy samochodem czy piechotą dziennie pokonujesz kilka kilometrów? Potrzebujesz wtedy innej kurtki. Warto byś świadomą swoich wyborów kobietą.
Lolita
Biznesmen
Posty: 60
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:09 am

Re: Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Post: # 4601Post Lolita »

W zasadzie, to po prostu jeździmy dwa razy do roku do Factory i obkupujemy się na dłuższy czas.
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Post: # 5141Post sandra »

A co powiecie na przykład na taką biżuterię: https://crazyneedles.pl/pl/menu/rozpychacze-211 ? Uważam, że to ciekawa alternatywa dla srebra i złota. Warto też wspomnieć, że różnica cenowa jest bardzo duża.
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Post: # 5178Post foxi »

Ciuchy z outletu ? - nie widzę w tym problemu. Jak dla mnie to najważniejsza jest wygoda i trwałość ubrań które kupuję. Przed ich zakupem warto jest zapoznać się z informacjami jakie można znaleźć w poradnikach modowych odnośnie zakupu ciuchów. Zakup kurtki czy obuwia będzie dużo prostszy po zapoznaniu się z tymi informacjami. Zawsze prze zakupem ciuchów warto poczytać w internecie na temat tego elementu garderoby, będziemy wiedzieć co jest tak na prawdę istotne w tym wyborze.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Post: # 5356Post kasiunia »

Czy to dobre rozwiązanie ? Zdecydowanie tak , można dostać na prawdę dobre rzeczy w dobrych cenach. Nie ma jednak znaczenia gdzie kupuję ubrania , najważniejsze by były wygodne i podobały się osobie, która będzie je nosiła. Kupiłam ostatnio bratu spodnie dresowe typu joggery - https://dstreet.pl/product-pol-39879-Sp ... X3539.html .Powiem tak modne i wygodne, do wykorzystania szczególnie teraz w okresie wakacji.
Celinka43
Biznesmen
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Ciuchy z outletu - dobre rozwiązanie?

Post: # 5586Post Celinka43 »

A dlaczego nie? Takie końcówki kolekcji można kupić w naprawdę dobrych cenach. I nie muszą być one niemodne. Wiele z nich podąża za aktualnymi trendami. Grunt to wiedzieć czego szukać w takich sklepach, na co warto zwrócić uwagę. Fajnym trendem, z którego korzysta coraz więcej osób jest tzw.dopamine dressing. Ten artykuł https://wroclawfashionoutlet.com/aktual ... e-dressing przybliży wam temat także zostawiam do poczytania.
ODPOWIEDZ