Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Post: # 3509Post elwira »

Przychodzą wam do głowy jakieś pomysły?
Co nada się na prezent dla faceta, który ma wszystko?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Post: # 3522Post borgia »

Może jakiś nietypowy gadżet?
Większość facetów lubi takie bajery.
Tutaj https://bengraversky.com/pol_m_PREZENTY ... A-369.html widziałam różne pomysły na prezent dla męża.
Zobacz sobie co tam mają - jest tam sporo inspiracji.
Może trafisz na coś odpowiedniego albo zyskasz chociaż jakiś punkt odniesienia?
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Post: # 3666Post pinki »

Najlepiej coś związanego z jego zainteresowaniami czy hobby. Mój mąż biega regularnie i często wieczorami. A że mieszkamy poza miastem i w nocy jest tu strasznie ciemno to kupiłam mu do treningów taką latarkę czołową.
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Post: # 4307Post sandra »

Koniecznie odwiedź SuperSklep. Znajdziesz tam ogromny wybór męskich ubrań i dodatków - na przykład takich oryginalnych nerek: . Jestem pewna, że Ci się spodobają.

Admin przypomina, z regulaminu:
*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Post: # 4363Post Violuśka »

Każda z was doskonale wie czym pasjonuje się mąż , więc uważam ,że powinnyście uderzyć w jego hobby. Zawsze zostanie taki prezent doceniony. Mój mąż zajmuje się od wielu już lat wędkarstwem więc i prezent jest z tym związany. Nie robię jednak żadnej niespodzianki tylko ustaliłam z mężem ,że będzie to specjalny zestaw na szczupaka .W ostatnim czasie wiem ,że skupiają się na połowach tej drapieżnej ryby.
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 56
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

Re: Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Post: # 4378Post kornwalka »

mój dostanie na gwiazdkę maszynkę do włosów Babyliss X-metal, na pewno się ucieszy, bo już od jakiegoś czasu wspominał że przydałaby mu się nowa. Babyliss ma bardzo dobre urządzenia, solidnie wykonane, więc nie musze się martwić ze coś bedzienie tak
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Post: # 4382Post duser »

Dla mojego męża na urodziny chcę tutaj https://www.equishop.com/pl/23-kask-jez ... zdy-konnej zamówić nowy kask do jazdy konnej bo ten który ma już się nie nadaje. To jego pasja i hobby i spędza na tym dużo czasu więc wiem że mu się przyda i faktycznie będzie z tego korzystał.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Post: # 4478Post janczara »

mój mąż od dawna wspominał, ze chciałby sobie zrobić tatuaż dlatego na urodziny dostał ode mnie voucher na wizytę w studiu tatuażu. był zachwycony :) zapisałam go do Pomidora ze studia Jah Love Tattoo w Warszawie, on tworzy niesamowite kolorowe dziarki :)
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Post: # 5340Post sandra »

A czy on lubi słuchać muzyki? Jeśli tak to możesz mu na przykład kupić płytę winylową. Bardzo duży wybór takich płyt znajdziesz w tym sklepie internetowym: https://winylownia.pl/pl/menu/muzyka/pl ... k-195.html . Myślę, że to oryginalny pomysł na prezent.
wanda123
Średni biznesmen
Posty: 45
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:02 pm

Re: Pomysł na prezent dla męża - jaki?

Post: # 5426Post wanda123 »

Jeśli twój mąż to fan sportu, siłowni,zajęć z wykwalifikowanym trenerem, to warto podarować mu karnet na zajęcia w klubie Energym.
Oferują wszystko co dla sportowca ma ogromne znaczenie,są klimatyzowane , doskonale wyposażone sale do ćwiczeń, mnóstwo zajęć kształtujących sylwetkę i poprawiających samopoczucie jak cross Kraków czy tabata.
Po dawce sportu,będzie nie tylko pięknie się prezentował podczas wakacyjnych wyjazdów, ale też będzie zdrowy i zrelaksowany.
ODPOWIEDZ