Jakie perfumy dla faceta?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Jakie perfumy dla faceta?

Post: # 3753Post elwira »

Szukam czegoś, co można dać w prezencie.
Jakie perfumy wybrać?
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Re: Jakie perfumy dla faceta?

Post: # 3770Post borgia »

Wiem, że niezłe ma David Beckham.
Tutaj https://perfumetki.pl/perfumy-markowe/8 ... women.html z kolei widziałam dla kobiet David Beckham Intimately.
Nie spodziewałam się, że akurat od niego będzie coś dla kobiet, ale okazuje się, że jest.
I to podobno całkiem niezłe.
Także szukałabym pewnie właśnie czegoś takiego :)
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Jakie perfumy dla faceta?

Post: # 4369Post sandra »

Myślę, że niekoniecznie trzeba kupić perfumy. Warto też wiedzieć o innych opcjach. Firma Autonator zajmuje się organizacją przejazdów samochodem po torze wyścigowym. W ofercie mają różne auta oraz bolidy, a do dyspozycji tory w całym kraju. Więcej na ten temat poczytacie tu: autonator.pl/samochody/ferrari-italia-458 , a ja uważam, że jest to oryginalny pomysł na prezent.

Admin przypomina, z regulaminu:
*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej,
niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
Celinka43
Biznesmen
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Jakie perfumy dla faceta?

Post: # 6072Post Celinka43 »

Teraz bez problemu można znaleźć w jednym miejscu perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dobrym i tanim rozwiązaniem mogą być odlewki perfum. Takie perfumy są odlewane z większego flakonu, dlatego są one tańsze. W sklepie Alepachniesz ręcznie odlewają takie perfumy specjalnie dla klientki. Zapach jest dopasowany do preferencji kobiety, a są one trwałe i oryginalne.
ODPOWIEDZ