Na jakie promocje kusicie się najczęściej?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
Iguana
Biznesmen
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 18, 2015 1:58 pm

Na jakie promocje kusicie się najczęściej?

Post: # 3811Post Iguana »

Na jakie promocje kusicie się najczęściej?
żywność, ciuchy, buty?
Macie takie produkty co jak są w promocji to chętniej kupujecie?
Kija28
Biznesmen
Posty: 96
Rejestracja: czw lis 12, 2015 8:00 pm

Re: Na jakie promocje kusicie się najczęściej?

Post: # 3813Post Kija28 »

Hmm w moim przypadku żywność, mam rodzinę 5 osób, więc wykarmienie takiego stadka wymaga nie lada kombinowania, żeby cała wypłata nie poszła na zakupy jedzenia.
I dlatego , jeśli chodzi o dobre promocje na żywność to korzystam z gazetek promocyjnych w marketach, ale też mam fajną aplikację ding, w której sobie porównuję gazetki reklamowe całej masy marketów i sklepów w jednym miejscu, wiec dużo to ułatwia znajdowanie jedzenia w lepszych cenach u jednych niz u drugich.
:mrgreen:
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: Na jakie promocje kusicie się najczęściej?

Post: # 3815Post pinki »

Ja raczej nie kupuję czegoś dlatego, że jest w promocji tylko dlatego że to potrzebuje. Ostatni mój zakup online to takie koszulki erotyczne na prezent dla narzeczonej.
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Na jakie promocje kusicie się najczęściej?

Post: # 4503Post sandra »

Do ubrań trzeba także dobrać odpowiednie obuwie. Czy wiecie, gdzie je kupować? Widziałam świetne propozycje w ofercie producenta obuwia na stronie https://zapato.com.pl/kozaki-127-bezowy . Myślę, że mogą Wam się spodobać.
rawelka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Na jakie promocje kusicie się najczęściej?

Post: # 7288Post rawelka »

Promocje na ubrania jak najbardziej, nie szukam jednak promocji na artykuły spożywcze bo tu są potrzebne te najwyższej jakości i z dobrym składem. A one nie będą najtańsze, myślę że na jedzeniu nie trzeba oszczędzać. Lubicie kuchnię włoską? Jeśli tak to najlepsze składniki można zamówić online na https://tasti.pl/ . Mają też gotowe dania, przekąski, miody naturalne czy żywność bio i produkty bezglutenowe.
ODPOWIEDZ