Zabawki ze Smyka - jak wyłapywać dobre ceny?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
Awatar użytkownika
Hana
Biznesmen
Posty: 200
Rejestracja: pn gru 21, 2015 1:24 pm

Zabawki ze Smyka - jak wyłapywać dobre ceny?

Post: # 3957Post Hana »

Zabawki ze Smyka - jak wyłapywać dobre ceny?
Szukam deali różnych pod kątem prezentów na święta, a że w smyku zawsze mega wybór to zastanawiam sie jak to robić, żeby nie przegapić żadnych rabatów i nie ganiac codziennie do sklepu?
Pasiflora
Biznesmen
Posty: 102
Rejestracja: śr gru 02, 2015 1:59 pm

Re: Zabawki ze Smyka - jak wyłapywać dobre ceny?

Post: # 3958Post Pasiflora »

No codzienne ganianie do Smyka to raczej chyba tylko dla tych, co mają spadek od wuja z Ameryki i nie muszą pracować wcale :)
Ja robię tak, że otwieram sobie w necie dział gazetka smyk zabawki - tu możesz na bieżąco oglądać oferty różnych sklepów, przede wszystkim Smyka i sprawdzac jakie nowe okazje i zniżki proponuje w swojej wydawanej gazetce reklamowej, i po prostu jak znajdziesz to, co Cię interesuje to dopiero wtedy idziesz do sklepu kupić, wg mnie to swietna opcja bo ogranicza konieczność biegania po sklepach i tak, jak zauważyłaś nie przegapiasz niczego bo nowości w sklepie widzisz na bieżąco w gazetce.

Ja tak obserwuję kilka firm żeby wyczaić fajne zabawki na święta dla młodych
pinki
Biznesmen
Posty: 164
Rejestracja: pn lis 14, 2016 11:18 am

Re: Zabawki ze Smyka - jak wyłapywać dobre ceny?

Post: # 4101Post pinki »

Ja zabawki kupowałam ostatnio kilka razy na portalu Arena.pl. Jest to duży portal zakupowym, za pośrednictwem którego sprzedaż prowadzą różne hurtownie, producenci itd. Ostatnio kupowałam dla dzieciaków takie figurki: https://arena.pl/kategoria/star-wars-1-10480
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Zabawki ze Smyka - jak wyłapywać dobre ceny?

Post: # 4707Post sandra »

Zabawki można kupować także online. Warto wiedzieć o tej możliwości. Tutaj na przykład znajdziecie najróżniejsze pluszaki: https://tantis.pl/maskotki-kotki-c5733 . Sądzę, że spodobają się Wam takie propozycje.
ODPOWIEDZ