WP Pilot - jesteście zadowoleni z tej platformy filmowej?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
Bławatek
Biznesmen
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 11, 2015 8:29 pm

WP Pilot - jesteście zadowoleni z tej platformy filmowej?

Post: # 4033Post Bławatek »

WP Pilot - jesteście zadowoleni z tej platformy filmowej?
Zaczynam dziś darmowy okres próbny i od razu chcę sie dowiedzieć jakie są o niej opinie?
Iguana
Biznesmen
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 18, 2015 1:58 pm

Re: WP Pilot - jesteście zadowoleni z tej platformy filmowej?

Post: # 4034Post Iguana »

No ja się skusiłam przez wzgląd na to, że mają tvn24 i tvn24 bis w pakiecie za 45 zł a wcześniej utrzymywałam kablówkę żeby mieć tvn24 i płaciłam 80 zł ponad :)
więc mam mega oszczędność, full stacji telewizyjnych do oglądania online, no i masę kanałów.
W ogóle ten wp pilot jest całkiem okej jak na moje ptrzeby, nie powiem:)

a Ty w zasadzie dla seriali, telewizji, czy czego chcesz używac?
Pasiflora
Biznesmen
Posty: 102
Rejestracja: śr gru 02, 2015 1:59 pm

Re: WP Pilot - jesteście zadowoleni z tej platformy filmowej?

Post: # 4035Post Pasiflora »

Bławatek pisze:WP Pilot - jesteście zadowoleni z tej platformy filmowej?
Zaczynam dziś darmowy okres próbny i od razu chcę sie dowiedzieć jakie są o niej opinie?
dla mnie jest w porządku
mam średni pakiet i wystarcza mi oglądania aż nadto , a plus dla mnie najwiekszy że nie trzeba żadnej umowy, mozna zrezygnować szybko - ja pracuje w delegacjach czesto poza PL i jak jade to rezygnuje a potem znó wskakuje
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: WP Pilot - jesteście zadowoleni z tej platformy filmowej?

Post: # 4631Post k4sia »

Jednak wolę tradycyjną kablówke. I tak i tak trzeba płacić. Do tego mając jakąś platformę internetową, tak jak piszecie, to dochodzi koszt szybkiego internetu. Bo jak za wolny to wszystko sie tnie. W kablówce Elpos nie ma problemu. Oglądam co chcę z moim ponad 200 kanałów.
rawelka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: WP Pilot - jesteście zadowoleni z tej platformy filmowej?

Post: # 7180Post rawelka »

Słyszeliście czym jest telewizja światłowodowa? Moim zdaniem decydując się na ofertę na telewizję to najlepiej szukać właśnie takiej. A jakie są korzyści rozwiązania to zobaczcie na https://fiberlink.pl/blog/telewizja-swi ... decydowac/ . Na pewno jest to rozwiązanie niezawodne, można z niej korzystać codziennie 24 godziny na dobę bez zakłóceń i opóźnień. I nie ma znaczenia jaka pogoda panuje na zewnątrz, nawet grad i burza nie jest problemem.
ODPOWIEDZ