Macie wzrok jak zyleta, czy okularnicy?;)

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
Iguana
Biznesmen
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 18, 2015 1:58 pm

Macie wzrok jak zyleta, czy okularnicy?;)

Post: # 64Post Iguana »

Macie wzrok jak zyleta, czy okularnicy?;)
Tak z ciekawości pytam
Bławatek
Biznesmen
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 11, 2015 8:29 pm

Re: Macie wzrok jak zyleta, czy okularnicy?;)

Post: # 65Post Bławatek »

Niestety takiego super wzroku to nie mam, czasem musze się przy czytaniu umów drobnym druczkiem posiłkować lupą,
nawet przymierzam sie do takiej na statywie: http://www.cezar24.pl/lupy-statywie-c-37_2_13.html
ale ogólnie wzrok mam ok, to chyba kwestia tego, że większość firm, która mi wysyała umowy albo oszczędza
na papierze, albo... ma coś do ukrycia:)

Więc musze mieć lupę.
damiana33
Mały biznesmen
Posty: 24
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:20 pm

Re: Macie wzrok jak zyleta, czy okularnicy?;)

Post: # 5437Post damiana33 »

Niestety,raczej okularnica,ale od niedawna...
duser
Biznesmen
Posty: 454
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Macie wzrok jak zyleta, czy okularnicy?;)

Post: # 5487Post duser »

Jeśli chcecie sobie zbadać wzrok to Bardzo nowoczesny sprzęt diagnostyczny jest w poradni https://wco.com.pl/korekcja-wzroku/leczenie-zeza/ . Okuliści są doświadczeni i myślę że zdiagnozują cię dobrze. Mnie najprawdopodobniej za jakiś czas czeka operacja zeza Wrocław i chyba właśnie się do nich udam na tę operację.
Loko59
Biznesmen
Posty: 214
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Macie wzrok jak zyleta, czy okularnicy?;)

Post: # 7162Post Loko59 »

No właśnie z tym moim wzrokiem ostatnio co raz gorzej, więc nie ominie mnie badanie wzroku piaseczno. Całe szczęście znalazłem już miejsce gdzie można przebadać wzrok i dobrać okulary - Optyk Cafe z Piaseczna. Wybór oprawek mają duży, więc na pewno znajdę coś dla siebie, mimo że jestem wymagający :)
kasiunia
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Macie wzrok jak zyleta, czy okularnicy?;)

Post: # 7210Post kasiunia »

Kiedyś wzrok był jak żyleta a teraz jest nieco gorzej ... ale tylko trochę . Wszystko za sprawą dobrych okularów. Myślę ,że wszyscy znają sklep okulistyczny Vision Express .Tam mozna umówić się na wizytę u optyka za śmiesznie małe pieniądze a później na miejscu zamówić odpowiednie szkła korekcyjne oraz oprawki okularowe. Wszystko załatwiliśmy w niespełna 3 dni.
ODPOWIEDZ