Tańsze zakupy spożywcze

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Tańsze zakupy spożywcze

Post: # 1615Post borgia »

Udaje wam się robić tańsze zakupy spożywcze?
Jestem ciekawa czy macie na to jakieś swoje sposoby.
Tutaj znalazłam gazetki promocyjne z Carrefour. Wydaje mi się, że przeglądanie takich przed wyjściem na większe zakupy może pomóc.
Zastanawiam się jednak na ile to się przekłada w rzeczywistości na jakąś oszczędność.
Ktoś z was miał okazję to sprawdzić?
Celinka43
Biznesmen
Posty: 83
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post: # 4539Post Celinka43 »

Jeśli chcesz płacić mniej, to najpierw zaplanuj zakupy, zrób listę, poszukaj tanich sklepów. Jeśli nie wiesz, jak, to poszukaj sklepów internetowych. . Jeśli zrobisz tam zakupy, to system pozwoli Ci zaplanować kolejne dostawy. Ich produkty spożywcze są świeże, bo posiadają własne komory chłodzące, więc nawet mrożonki pozostaną zamrożone. Na pierwsze zakupy możesz też otrzymać rabat w wysokości 25 zł.

<Moderacja forum:
naruszenie regulaminu. Punkt: dodawanie linków w każdym kolejnym poście.>
rawelka
Biznesmen
Posty: 129
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post: # 7143Post rawelka »

Myślę, że ważniejsze jest to aby kupować zdrowe produkty spożywcze, dobrej jakości. A nie tylko patrzeć na ceny. Sprawdzajcie w sieci jakie produkty możecie kupować, te idealne do kuchni śródziemnomorskiej znajdziecie na https://www.idelikatesy24.pl/ . Jest tam też zakładka z przepisami, możecie znaleźć inspiracje na to jakie dania przygotować i jakie składniki do takiego gotowania zamówić.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post: # 7401Post duser »

Tanie zakupy spożywcze są na pewno również bardzo ważne dla gastronomii, aby oferować dobrą cenę posiłków, ale też trzeba jednak mimo wszystko stawiać na jakość. Moim zdaniem dobra cena, jakość i szybkość dostawy to https://fierseafood.com/ . W swojej ofercie mają ryby oraz owoce morza.
ODPOWIEDZ