Fajny stół do nowoczesnej kuchni?

Bławatek
Biznesmen
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 11, 2015 8:29 pm

Fajny stół do nowoczesnej kuchni?

Post: # 3856Post Bławatek »

Fajny stół do nowoczesnej kuchni? Szukam..
może dacie jakies pomysły i zainspirujecie mnie czymś ciekawym?
Iguana
Biznesmen
Posty: 127
Rejestracja: śr lis 18, 2015 1:58 pm

Re: Fajny stół do nowoczesnej kuchni?

Post: # 3858Post Iguana »

Hmmm ja tam inspiracji zawsze szukam w sklepach internetowych,
tu Ci wrzucę jeden: https://magod.pl/pol_m_Dom_Stoly-313.html oraz na blogach projektantów wnętrz, bo czasem naprawde mają super pomysły i wcale nie w jakichś drogich cenach, wiec warto poszukać i poczytać.

Net to kopalnia pomysłów :D
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Fajny stół do nowoczesnej kuchni?

Post: # 4407Post Violuśka »

Poszukajcie w internecie, i wcale nie musi to być nowy stół. Poszukajcie wśród mebli używanych , może wystarczy tylko renowacja, i stół będzie jak nowy.
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Fajny stół do nowoczesnej kuchni?

Post: # 6798Post foxi »

Violuśka pisze: czw gru 23, 2021 3:45 pm Poszukajcie w internecie, i wcale nie musi to być nowy stół. Poszukajcie wśród mebli używanych , może wystarczy tylko renowacja, i stół będzie jak nowy.
To fakt zgadzam się .To wcale nie muszą byc drogie zakupy. Jeśli chcecie trochę popracować to efekt przerośnie Wasze oczekiwania. Powiem szczerze ,że odnawianie mebli bardzo spodobało się mojemu szwagrowi i wychodzi mu to całkiem dobrze. Stare meble odnowione dostają po prostu nowe a w zasadzie drugie życie.To się bardzo chwali a ponadto sprawia mojemu szwagrowi dużą przyjemność.
sandra
Biznesmen
Posty: 370
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Fajny stół do nowoczesnej kuchni?

Post: # 7115Post sandra »

Warto rzucić okiem na meble dla Ciebie salon meblowy Mebel Perfekt Chojnice: http://mebel-perfekt.pl/ . Znajdziesz u nich bardzo duży wybór oryginalnych mebli do domu. Na pewno wybierzesz u nich meble do swojego wnętrza.
ODPOWIEDZ