Płyty gazowe do zabudowy - fajna opcja?

Serce domu
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Płyty gazowe do zabudowy - fajna opcja?

Post: # 3597Post elwira »

Jak sądzicie?
Czy takie płyty gazowe do zabudowy to lepsze rozwiązanie niż wolnostojąca kuchenka?
Co sprawdziło się u was?
Tutaj https://lofra.pl/plyty-do-zabudowy znalazłam stronkę, gdzie można porównać kilka modeli.
Chętnie jednak poznam też wasze porady.
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Płyty gazowe do zabudowy - fajna opcja?

Post: # 4632Post k4sia »

Najlepsza. Nie ma nic lepszego jak dobra płyta gazowa. Zobacz, ze większosć programów kulinarnych to właśnie gotowanie na gazie a nie na indukcji.
scesny
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:13 pm

Re: Płyty gazowe do zabudowy - fajna opcja?

Post: # 4678Post scesny »

k4sia pisze: śr lut 09, 2022 6:38 pm Najlepsza. Nie ma nic lepszego jak dobra płyta gazowa. Zobacz, ze większosć programów kulinarnych to właśnie gotowanie na gazie a nie na indukcji.
Dokładnie. Też uważam, że gaz jest lepszy w gotowaniu. Jakoś tak inaczej na nim się gotuje. A jak sie weźmie te pomysłowe płyty gazowe Solgazu, to nawet nikt nie zauważy, że to gazówka. Do tego całkiem fajnie to działa. No i jak spalanie wewnętrzne to nie ma tego osadu na meblach.
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Płyty gazowe do zabudowy - fajna opcja?

Post: # 5211Post k4sia »

scesny pisze: pn lut 14, 2022 2:39 pm
k4sia pisze: śr lut 09, 2022 6:38 pm Najlepsza. Nie ma nic lepszego jak dobra płyta gazowa. Zobacz, ze większosć programów kulinarnych to właśnie gotowanie na gazie a nie na indukcji.
Dokładnie. Też uważam, że gaz jest lepszy w gotowaniu. Jakoś tak inaczej na nim się gotuje. A jak sie weźmie te pomysłowe płyty gazowe Solgazu, to nawet nikt nie zauważy, że to gazówka. Do tego całkiem fajnie to działa. No i jak spalanie wewnętrzne to nie ma tego osadu na meblach.
Fajna sprawa ta płyta Solgazu Innova. Wygląda zupełnie inaczej niż tradycyjne rozwiązania. Tego nawet nie ma jak porównać, jeżeli chodzi o wygląd. Bo ktoś, kto słyszy płyta gazowa, to od razu szuka grili i palnika, a tu tego nie ma. Do tego sporym zaskoczeniem sa na pewno funkcje, jakie ta płyta ma. Bo dla mnie największym jest to, że można ustawić np. temperaturę gotowania. Pełne zaskoczenie.
duser
Biznesmen
Posty: 454
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Płyty gazowe do zabudowy - fajna opcja?

Post: # 5886Post duser »

Mi płyta gazowa się przydaje bo ja duzo gotuję, to moja pasja. Tutaj https://gerlach.pl/przepis-na-slaskiego ... i-chipsami właśnie fajny przepis znalazłem na coś innego niż zazwyczaj gotuję.
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Płyty gazowe do zabudowy - fajna opcja?

Post: # 5931Post k4sia »

Moim zdaniem gazowa daje większe możliwości. I te nowe, Solgazu, dużo lepiej wyglądają. Tak nowocześnie. I mają fajne sterowanie i funkcje. Zresztą warto sobie samemu poczytać o tej linii Innova. No i gaz jest bardziej niezawodny niż na prąd, bo u mnie gaz jest zawsze, a prąd czasami wyłączają :) Wiec na gazie zawsze coś zrobię. A jakbym miała płytę na prąd, to już nie bardzo.
ODPOWIEDZ