Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Serce domu
Spectra
Site Admin
Posty: 23
Rejestracja: ndz lis 08, 2015 8:39 pm

Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Post: # 4Post Spectra »

Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?
Kija28
Biznesmen
Posty: 96
Rejestracja: czw lis 12, 2015 8:00 pm

Re: Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Post: # 43Post Kija28 »

Wielka, przestronna, z gigantycznym blatem kuchennym - taka mi się najbardziej podoba
Awatar użytkownika
AnnaM
Biznes czytacz
Posty: 17
Rejestracja: pn lis 14, 2016 8:55 am

Re: Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Post: # 851Post AnnaM »

kuchnia w stylu skandynawskim ;)
Awatar użytkownika
karolina_m
Biznes czytacz
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 28, 2016 12:53 pm

Re: Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Post: # 892Post karolina_m »

Moja wymarzona kuchnia wygląda tak: https://www.maxkuchnie.pl/galeria/kuchn ... 14,39.html. Lubię połączenie jasnych mebli kuchennych z ciemniejszymi ścianami - w tym przypadku z motywem drewna i cegły. A i jeszcze uroku temu pomieszczeniu dodaje wyspa kuchenna i dwie duże lampy. Co o tym sądzicie? Podoba się Wam ta aranżacja? ;)
danko
Biznes czytacz
Posty: 14
Rejestracja: śr gru 01, 2021 1:07 pm

Re: Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Post: # 4269Post danko »

Dla mnie wymarzona kuchnia, to taka w której wszystko będzie na swoim miejscu. Dobrze oświetlony blat roboczy, dużo miejsca do przygotowywania potraw, świetne sprzęty. Sprzęty tylko z najwyższej póki - czyli według mnie: Electrolux. Mam na przykład piekarni SteamCrisp i jestem w nim zakochana :)
ArkadS
Biznes czytacz
Posty: 15
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:39 pm

Re: Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Post: # 4435Post ArkadS »

Kuchnia jest ważna. I jakość sprzętu ma znaczenie. Bo ma być wygodnie i funkcjonalnie. Bez tego nie ma sensu. U mnie króluje sprzęd od Solgazu. Polski producent a ma rozwiązania, których ciężko znaleź u konkurencji. Warto poczytać o ich serii płyt gazowych z palnikami pod szkłem. Bardzo fajne rozwiązanie. Albo ich okapy automatyczne, które same się włączają jak siegotuje. Fajna sprawa.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Post: # 4445Post duser »

Moja wymarzona kuchnia jest od tego https://rega-meble.pl/meble-kuchenne-na ... sko-biala/ producenta i to oni ją dla mnie stworzyli jakiś czas temu. Zobaczcie jakie mają tam oferty na kuchnie, to wysoka jakość dla wymagających klientów na pewno, zapoznajcie się z ofertą.
Kazpa
Mały biznesmen
Posty: 27
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:59 pm

Re: Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Post: # 4451Post Kazpa »

Moja jest mała ale urządzona nowocześnie z zastosowaniem innowacyjnego sprzętu AGD od polskiego producenta Solgaz http://solgaz.eu/. Sprzęt nie tylko wygląda lecz jest bardzo funkcjonalny i wprowadza oszczędności do domowego budżetu jak gaz pod szkłem np. Innova, która zużywa mniej gazu niż moja poprzednia tradycyjna kuchenka.
sandra
Biznesmen
Posty: 363
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Post: # 4456Post sandra »

Czy macie też swoich sprawdzonych serwisantów do kuchni? Wiecie, co robić, kiedy zepsuje się sprzęt AGD? Polecam w takiej sytuacji rzucić okiem na Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . Myślę, że będziecie zadowoleni.
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: Jak wyglądałaby wasza wymarzona kuchnia?

Post: # 4568Post Violuśka »

Ostatnio przeprowadziliśmy "niewielki" remont - spełniliśmy swoje marzenie poprzez połączenie kuchni z salonem - takie rozwiązanie zawsze nam się podobało. Musieliśmy więc wymienić prawie wszystkie meble kuchenne wraz ze stołem i krzesłami. Komplet wypoczynkowy w salonie na szczęście udało nam się zatrzymać - nie chcieliśmy generować niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Potrzebowaliśmy jeszcze niewielki stolik do salonu - bo po połączeniu tych pomieszczeń powstało wolne miejsce. Na szczęście nie mieliśmy większych problemów z zakupem takiego stolika.
ODPOWIEDZ