Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Serce domu
Spectra
Site Admin
Posty: 23
Rejestracja: ndz lis 08, 2015 8:39 pm

Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Post: # 5Post Spectra »

Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?
Awatar użytkownika
monika_k
Biznes czytacz
Posty: 13
Rejestracja: czw gru 08, 2016 7:54 am

Re: Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Post: # 1241Post monika_k »

Spectra pisze:Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?
To zależy od tego jak wygląda pomieszczenie, które chcemy przeznaczyć na kuchnię - czy jest niewielkie, duże, czy ma wnęki, skosy itp. Kolejna sprawa - finanse, zwykle gotowe meble są tańsze. Ja osobiście jestem za meblami na wymiar, bo możemy je w stu procentach dopasować do możliwości kuchni, ale i do naszych oczekiwań. Teraz firm oferujących wykonanie mebli kuchennych na zamówienie jest sporo, np. Max Kuchnie, tutaj można zobaczyć kilka ich realizacji - http://maxkuchnie.tujest.pl/ ;)
Awatar użytkownika
Hana
Biznesmen
Posty: 200
Rejestracja: pn gru 21, 2015 1:24 pm

Re: Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Post: # 4197Post Hana »

ja kupuję gotowe, mniej pieniedzy się wydaje a jednak też są piękne
Pasiflora
Biznesmen
Posty: 102
Rejestracja: śr gru 02, 2015 1:59 pm

Re: Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Post: # 4211Post Pasiflora »

Hana pisze: pn paź 25, 2021 8:38 am ja kupuję gotowe, mniej pieniedzy się wydaje a jednak też są piękne
Ja to samo.
Do standardowego mieszkania nie widziałam sensu kupowania pod wymair, a ceny są wysokie.
Tu https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Dom_Stolki-262.html
zamawiałam krzesła, stołki, i inne takie dodatki, część mebli normalnie z ikei i wszystko się super sprawdza
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Post: # 4481Post duser »

Ja meble do mnie do kuchni to tutaj i były one gotowe, nie na wymiar. Zobaczcie ofertę sami bo opłacało się je tam zamówić, fajna jakość w przystępnej cenie. No i też szybko zrealizowali moje zamówienie.
<Moderacja forum: naruszenie regulaminu. Punkt: dodawanie linków w każdym kolejnym poście.>
Greta
Biznesmen
Posty: 147
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Post: # 4514Post Greta »

Moim zdaniem w kuchni lepiej sprawdzą się meble na wymiar. Aranżując kuchnię i wybierając poszczególne elementy mebli trzeba zwrócić uwagę nie tylko na blaty i fronty, ale też np. na prowadnice do szuflad. Dzięki temu każda kuchenna szuflada będzie funkcjonować tak jak powinna.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 129
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Post: # 5470Post kasiunia »

Wiadomo ,że kuchnie na wymiar są ładniejsze ,ale z gotowych elementów także można złożyć świetną kuchnię - za to zdecydowanie tańszą. Udajcie się tam - Marki centrum handlowe w Warszawie , tam znajduje sie wiele sklepów, gdzie ten temat ogarniecie. My kupiliśmy gotowe segmenty w sklepie Ikea - jak dla mnie rewelacja.
Loko59
Biznesmen
Posty: 207
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Post: # 6741Post Loko59 »

Wydaje mi się, że w przypadku mebli kuchennych, najlepiej zdecydować się na meble na wymiar. Pod adresem: https://venotto.pl/katalog-mebli/meble-kuchenne/ znalazłam ofertę firmy, która ma właśnie takie meble w swojej ofercie. Tutaj można nawet zobaczyć ich skończone realizacje.
k4sia
Średni biznesmen
Posty: 48
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:24 pm

Re: Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Post: # 6768Post k4sia »

Oczywiście że na wymiar. Lepsze wykorzystanie przestrzeni, można zorganizować więcej miejsca na przechowywanie i mieć lepsze wykorzystanie blatów. Po prostu to rozwiązanie, które wyciska więcej z danej przestrzeni. Do tego dużo łatwiej zaadaptować pod sprzęt AGD, który można mieć w zupełnie innej lokalizacji i konfiguracji. Sprzęty jak Solgazu, jak ich płyty gazowe, czy piekarniki, mogą być ciekawie zaadaptowane i wstawione w ciekawy sposób w kuchni. No i stać się całkiem fajną jej ozdobą.
Greta
Biznesmen
Posty: 147
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: Meble kuchenne: gotowe czy na zamówienie?

Post: # 7048Post Greta »

My robiliśmy na zmówienie u stolarza :) Naszym zadaniem było dostarczenie tylko odpowiednich materiałów, które my akurat kupiliśmy w Kronosferze z fajnym rabatem https://budownictwob2b.pl/wykanczanie/p ... -kronospan ;) Dzięki temu mamy dokładnie takie meble i z takich materiałów, jakie nam się podobały!
ODPOWIEDZ