AGD pod zabudowę czy wolnostojące?

Serce domu
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

AGD pod zabudowę czy wolnostojące?

Post: # 83Post elwira »

Jakie rozwiązania jeśli chodzi sprzęty AGD jest lepsze: pod zabudowę czy może wolnostojące?
Awatar użytkownika
Anita
Biznes czytacz
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 29, 2016 7:28 am

Re: AGD pod zabudowę czy wolnostojące?

Post: # 896Post Anita »

Według mnie kuchnia ze sprzętami AGD w zabudowie wygląda bardziej nowocześnie. To opcja, która dobrze sprawdzi się w kuchniach minimalistycznych i industrialnych. Fronty meblowe zakrywające kuchenne urządzenia tworzą gładką taflę, dając elegancki i niezaburzony efekt. Teraz możemy zabudować praktycznie każde urządzenie - lodówki, zmywarki, piekarniki, kuchenki mikrofalowe czy nawet ekspresy do kawy. Ja w swojej kuchni też postawiłam na AGD w zabudowie - mam piekarnik KBO 1101 PP B, mikrofalówkę KMO 252 G B, płytę indukcyjną KIH 6432-4B, zmywarkę KDI 4641 i lodówkę KBR 17122 - wszystko od Kernau ;)
sandra
Biznesmen
Posty: 363
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: AGD pod zabudowę czy wolnostojące?

Post: # 4638Post sandra »

Można też postawić na bardziej profesjonalne sprzęty kuchenne. Co powiecie na przykład na takie akcesoria kuchenne: https://gastronet24.pl/kosze-na-pieczyw ... 26951.html ? Sądzę, że to przydatny zakup jeśli ktoś lubi spędzać w kuchni trochę więcej czasu.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: AGD pod zabudowę czy wolnostojące?

Post: # 4650Post rados »

Zabudowa. Zawsze to lepiej w kuchni wygląda. Wiekszy porzadek. Tak mamy zrobione i jest ok. Daje to też wiecej możliwości, bo mogąc zabudowac można było sobie do kuchni wstawić płytę gazową solgazu, taką bez palników. W wersji nie do zabudowy to nie mają.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: AGD pod zabudowę czy wolnostojące?

Post: # 4711Post duser »

No ja do kuchni mojej to agd mam już zamówione ale jeszcze akcesoria mi są potrzebne do gotowania. Jakieś polecacie? widziałem że mają patelnie przecenione więc może zamówię bo słyszałem wiele dobrego o tym producencie.

<Moderacja forum: naruszenie regulaminu.
Punkt 7: a)Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej,
niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach b) Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.>
Kazpa
Mały biznesmen
Posty: 27
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:59 pm

Re: AGD pod zabudowę czy wolnostojące?

Post: # 4771Post Kazpa »

AGD zdecydowanie pod zabudowę. Wnętrze kuchni wygląda wówczas bardziej estetycznie i nowocześnie. Sam ostatnio wybierałem piekarnik gazowy pod zabudowę SPG-67 z Solgaz . Wygląda nowocześnie jest bardzo funkcjonalny i ma bogate wyposażenie. Najwięcej się jednak cieszę, że w końcu ma piekarnik z termoobiegiem, który równomiernie wszystko dopieka.
foxi
Biznesmen
Posty: 143
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: AGD pod zabudowę czy wolnostojące?

Post: # 4777Post foxi »

Uważam ,że zdecydowanie lepsze są AGD dedykowane pod zabudowę. Właśnie o czymś takim marzyłam a konkretnie chodziło mi o kuchnię z wyspą. Udało mi się zrealizować moje marzenia - czyli kuchenka na wyspie w zabudowie .Całość jest otwarta na salon, więc trzeba było połączyć funkcjonalnie te pomieszczenia. Udało się nam zrealizować marzenia.
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: AGD pod zabudowę czy wolnostojące?

Post: # 5966Post rados »

W zabudowę. Ładniej to wygląda. A jak weźmie sie jeszcze takie sprzety jakie ma https://solgaz.eu/ , to cała kuchnia zaczyna wyglądać całkiem fajnie. Takie wydanie premium :)
Violuśka
Biznesmen
Posty: 131
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: AGD pod zabudowę czy wolnostojące?

Post: # 5979Post Violuśka »

Myślę ,że sprzęty pod zabudowę prezentują się zdecydowanie lepiej a ,że różnica w cenie nie jest zbyt wysoka to zdecydowanie wybieram meble pod zabudowę, właśnie. Taka zmywarka, lodówka , czy kuchenka wraz z piekarnikiem zdecydowanie lepiej się prezentują jak są właśnie pod zabudowę. Mam jeszcze jedno rozwiązanie, które powinno się wam spodobać - to szkło hartowane w kuchni , które najczęściej montuje się za kuchenką a czasami nawet za całym blatem roboczym , kuchenką oraz zlewozmywakiem. To bardzo dobre i praktyczne rozwiąznie.
ODPOWIEDZ