Jak wygodnie założyć sztuczne rzęsy?

Awatar użytkownika
Hana
Biznesmen
Posty: 200
Rejestracja: pn gru 21, 2015 1:24 pm

Jak wygodnie założyć sztuczne rzęsy?

Post: # 3927Post Hana »

Jak wygodnie założyć sztuczne rzęsy?
Mam fajny, nowy komplet kupiony w drogerii https://kosmetykizameryki.pl/category/m ... czne-rzesy
i tak szukam jakiegoś lusterka do łazienki z mocnym zbliżeniem, nie takim standardowym tylko jeszcze większym,
tak, żeby przyklejenie naprawdę zrobić ideolo i bez żadnych problemów.
Może podpowiecie?
Albo czy macie jakieś metody na wygodne doklejanie sztucznych rześ?
Bella
Mały biznesmen
Posty: 22
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:45 pm

Re: Jak wygodnie założyć sztuczne rzęsy?

Post: # 4829Post Bella »

Może poszukaj informacji w profesjonalnych poradnikach. Możesz przejrzeć oferty specjalistycznych sklepów, takich jak ten <regulamin> . Znajdziesz tam nie tylko same rzęsy, ale też klej, podkłady czy odżywki. Dostępny jest też poradnik na temat stylizacji. Jeśli temat Cię zainteresuje, to można też wziąć udział w szkoleniach. Marka powili wprowadza na rynek też własne produkty.
foxi
Biznesmen
Posty: 142
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: Jak wygodnie założyć sztuczne rzęsy?

Post: # 5063Post foxi »

Przede wszystkim najpierw trzeba się w ogóle przekonać do sztucznych rzęs a później kupić dobrej jakości rzęsy. To koleżanka w pracy przekonała mnie do ich zakupu - https://darmarsklep.pl/sztuczne-rzesy-n ... -318-black .Czuję się z nimi bardzo dobrze , choć nie zakładam ich na co dzień. Sztuczne rzęsy jak dla mnie sa na specjalne okazje np. wesele.
duser
Biznesmen
Posty: 447
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Jak wygodnie założyć sztuczne rzęsy?

Post: # 6540Post duser »

Niestety u mnie sztuczne rzęsy odpadają - mam uczulenie na chyba wszystkie kleje.... Musiałam więc szukać alternatyw w tuszach do rzęs i w taki sposób natknęłam się na Evelien Variete w kolorze brązowy. Cudo - w końcu mam piękne rzęsy. Nie posklejane, wydłużone. Jestem zachwycona :)
rawelka
Biznesmen
Posty: 129
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: Jak wygodnie założyć sztuczne rzęsy?

Post: # 7333Post rawelka »

Samodzielnie założyć, takie jednorazowe? Ja bym odpuściła, może się to odkleić i efekt też wcale nie jest taki super. Lepiej wybrać się do profesjonalnej stylistki i zdecydować się na przedłużanie rzęs. Jeśli użyje ona najlepszych materiałów, takich jak są dostępne w sklepie Wonder Lashes to na pewno rzęsy będą wyglądać super i będziesz je miała na długo. Potem tylko wystarczy uzupełniać.
ODPOWIEDZ