Jak zmniejszyć ilość kosmetyków?

borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Jak zmniejszyć ilość kosmetyków?

Post: # 2584Post borgia »

Mam problem z małą łazienką i zastanawiam się jak ograniczyć ilość kosmetyków.
Może kojarzycie jakieś fajne patenty?
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Re: Jak zmniejszyć ilość kosmetyków?

Post: # 2596Post elwira »

Może na początek zastąp kosmetyki do demakijażu taką specjalną rękawicą?
Chodzi mi o coś, co ma np. ta drogeria internetowa https://puderek.com.pl/oczyszczanie-i-d ... -woda.html
GLOV on the go, to takie rękawice,które są zrobione ze specjalnych mikrowłókien.
Dzięki temu dokładnie oczyszczają skórę, ale jej nie podrażniają. A. no i wystarczy sama woda :)
sowik
Średni biznesmen
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:04 pm

Re: Jak zmniejszyć ilość kosmetyków?

Post: # 4245Post sowik »

W niektórych przypadkach bardzo sprawdzają się kosmetyki 2 w1.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: Jak zmniejszyć ilość kosmetyków?

Post: # 4298Post janczara »

Ja stawiam przede wszystkim na jakość, nie na ilość. W ten sposób zredukowałam ilości do minimum i kupuje tylko tyle ile potrzebuje. jeśli chodzi o pielęgnacje twarzy to sięgam po kosmetyki z Muldream, mam krem, serum i maski w płachcie, których używam raz na tydzień. Taka pielęgnacja w zupełności mi wystarcza i daje naprawdę fajne efekty.
kasiunia
Biznesmen
Posty: 130
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Re: Jak zmniejszyć ilość kosmetyków?

Post: # 5330Post kasiunia »

borgia pisze: wt sty 16, 2018 12:20 pm Mam problem z małą łazienką i zastanawiam się jak ograniczyć ilość kosmetyków.
Może kojarzycie jakieś fajne patenty?
Używajcie kosmetyków sprawdzonych, dobrych tych, które sprawdziły się u innych osób ,waszych znajomych. Czy używacie na przykład dezodorant w kremie cztery szpaki ? Jeśli używacie to pewnie znacie jego właściwości i zalety, jeśli nie to proponuje poczytać i spróbować .
Kosmetyki te są bakteriobójcze, nie powodują podrażnień, a nawet łagodzą te powstałe przy depilacji, są wydajne, bezzapachowe lub mają przyjemny zapach i konsystencję. Odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn także dla alergików.
sandra
Biznesmen
Posty: 363
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Jak zmniejszyć ilość kosmetyków?

Post: # 5743Post sandra »

Warto też iść do dermatologa. Specjalista dobierze odpowiednie leczenie problemów skórnych. Może nawet zlecić wykonanie leków recepturowych. Z tym najlepiej zgłosić się do apteki DOZ, oni specjalizują się w ich wytwarzaniu.
ODPOWIEDZ