Jak wybrać odpowiednią pastę do zębów?

borgia
Lider Biznes
Posty: 1012
Rejestracja: śr gru 16, 2015 1:57 pm

Jak wybrać odpowiednią pastę do zębów?

Post: # 828Post borgia »

Jak wybrać odpowiednią pastę do zębów?
Możecie polecić jakieś konkretne?
elwira
Lider Biznes
Posty: 1063
Rejestracja: pn gru 14, 2015 1:18 pm

Re: Jak wybrać odpowiednią pastę do zębów?

Post: # 832Post elwira »

Wbrew pozorom nie jest to takie proste.
Najlepiej byłoby w pierwszej kolejności ocenić jakie mamy problemy i potrzeby jeśli chodzi o zęby.
Tutaj http://www.amfora.pl/wiadomosc/jaka-pas ... ebow/3182/ piszą jak wybrać taką pastę dla kobiet w ciąży, ale też jakie poradzą sobie z kamieniem czy przebarwieniami.
Im lepiej dopasowana pasta, tym lepiej dla nas i naszych zębów.
duser
Biznesmen
Posty: 450
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Jak wybrać odpowiednią pastę do zębów?

Post: # 6674Post duser »

Z doborem dobrej pasty dla swoich zębów raczej nie mam większego problemu, ale nie ukrywam, że właśnie chciałabym zdecydować się na kontrolę u ortodonty. Sprawdzam, jaki Ortodonta w Katowicach będzie odpowiednim rozwiązaniem i szukam opinii na temat różnych gabinetów.
Loko59
Biznesmen
Posty: 208
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:23 am

Re: Jak wybrać odpowiednią pastę do zębów?

Post: # 6886Post Loko59 »

Myślę, że dla wielu osób dość przerażającym zabiegiem dentystycznym jest leczenie kanałowe. Ja muszę uspokoić i powiedzieć, że wcale nie jest aż tak źle, jeśli odpowiednio do takiego zabiegu się przygotujemy i jeśli wybierzemy dobry gabinet. Obecnie są nowoczesne metody, które na pewno nie są tak bolesne, jak kilkadziesiąt lat temu. Do tego dochodzą różnego rodzaju znieczulenia. Ofertę leczenia kanałowego możecie sprawdzić np. tutaj https://www.dentystagdynia.pl/oferta/leczenie-kanalowe/ .
donek
Biznesmen
Posty: 76
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:02 pm

Re: Jak wybrać odpowiednią pastę do zębów?

Post: # 6978Post donek »

Wydaje mi się, że wybór pasty zależy od tego, jakie mamy zęby i dziąsła. Ważniejszym tematem dla mnie na teraz jest zastosowanie do pielęgnacji uzębienia oraz higieny jamy ustnej irygatora dentystycznego od firmy Waterpik. Firma produkuje cenione na całym świecie irygatory dentystyczne stacjonarne, bezprzewodowe i wybielające, szczoteczki soniczne, końcówki i akcesoria. Rozważam właśnie zakup irygatora i ciekawy jestem Waszych opinii.
ODPOWIEDZ