zamówienie u producenta KRIS DRZWI

opolla
Biznes świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

zamówienie u producenta KRIS DRZWI

Post: # 4573Post opolla »

hej hej :) szybkie pytanie o producenta drzwi drewnianych KRIS DRZWI. Czy ktoś z Was miał już okazję robić u nich zakupy i zechce podzielić się opinią na temat jakości, obsługi i ogólnej realizacji ? z góry dzięki :)
ręmka
Biznes świeżak
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: zamówienie u producenta KRIS DRZWI

Post: # 4574Post ręmka »

tak się składa, ze znam :) w ubiegłym roku zamawiałam u nich drzwi zewnętrzne do domu a w tym zamierzam wrócić do nich ponownie bo będziemy teraz wymieniać wszystkie drzwi w środku. jakość super, realizacja też ok. było co prawda kilka dni opóźnienia w dostawie ale to były czasu lockdownu itd wiec do wybaczenia :)
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: zamówienie u producenta KRIS DRZWI

Post: # 4580Post janczara »

ja tak jak koleżanka wyżej polecam. zamawialiśmy dość nietypowe drzwi, w tym jedne dwuskrzydłowe, do salonu i u nich nie było z tym problemu. marzyły mi się takie pobielane, profesjonalne postarzałe drzwi i takie też nam zrobili. generalnie polecam, sprawnie i fachowo.
opolla
Biznes świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: zamówienie u producenta KRIS DRZWI

Post: # 4591Post opolla »

bardzo Wam dziękuje za informację, nie ukrywam, że gdzieś po cichu liczyłam na tak pozytywne opinie :) w takim razie nie zastanawiam się dłużej i składam zamówienie :)
rados
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:15 pm

Re: zamówienie u producenta KRIS DRZWI

Post: # 4648Post rados »

Producenta nie znam. Ale fajne drzwi wejściowe oglądałem w Sampre. Producent to był Parmax. Dębowe drzwi. Górna półka. Jakość naprawdę robi wrażenie.
duser
Biznesmen
Posty: 463
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: zamówienie u producenta KRIS DRZWI

Post: # 4717Post duser »

A jakie drzwi na tarasie macie? Jakie polecacie? BO chcę zamówić do siebie nowe, oferty przeglądałem i ta <Moderacja forum: naruszenie regulaminu> wpadła mi w oko. Mają tam drzwi plastikowe przesuwne, coś takiego na pewno jest wygodne. Macie takie?
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: zamówienie u producenta KRIS DRZWI

Post: # 4754Post janczara »

opolla pisze: pn lut 07, 2022 9:15 am bardzo Wam dziękuje za informację, nie ukrywam, że gdzieś po cichu liczyłam na tak pozytywne opinie :) w takim razie nie zastanawiam się dłużej i składam zamówienie :)
dobry wybór :) to daj znać jak już się uda złożyć zamówienie :)
opolla
Biznes świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: zamówienie u producenta KRIS DRZWI

Post: # 4765Post opolla »

zamówienie już złożone :) teraz tylko mniej więcej miesiąc oczekiwań i drzwi zostaną zamontowane. doczekać się już nie mogę ale oczywiście dam znać jak już do mnie dotrą.
janczara
Biznesmen
Posty: 72
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:29 am

Re: zamówienie u producenta KRIS DRZWI

Post: # 4840Post janczara »

opolla pisze: pn mar 07, 2022 10:11 am zamówienie już złożone :) teraz tylko mniej więcej miesiąc oczekiwań i drzwi zostaną zamontowane. doczekać się już nie mogę ale oczywiście dam znać jak już do mnie dotrą.
super, to dostawa już lada dzień :) na pewno będziesz zadowolona i z jakości i z montażu :)
ODPOWIEDZ