Jakie operacje na odchudzanie?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
Kija28
Biznesmen
Posty: 96
Rejestracja: czw lis 12, 2015 8:00 pm

Jakie operacje na odchudzanie?

Post: # 4375Post Kija28 »

Jakie operacje na odchudzanie?
Które mają największą skuteczność?
Bławatek
Biznesmen
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 11, 2015 8:29 pm

Re: Jakie operacje na odchudzanie?

Post: # 4414Post Bławatek »

Kija28 pisze: pn gru 20, 2021 7:22 am Jakie operacje na odchudzanie?
Które mają największą skuteczność?
Myślę, że wiele jest dobrych zabiegów i operacji tego typu.
Gdzies nawet czytałam, że dzisiaj to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin w medycynie estetycznej.
Łap tu : https://lipoline.pl/lipotransfer/
mają kilka takich właśnie ciekawych propozycji wyszczuplajacych jeśli chodzi o zabiegi.
Celinka43
Biznesmen
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:27 pm

Re: Jakie operacje na odchudzanie?

Post: # 4576Post Celinka43 »

A muszą być operacje? To raczej ostateczność. Ja polecam zabiegi, które są równie skuteczne, a mniej inwazyjne. Na przykład kriolipoliza. Skuteczna, bezpieczna. Polega na wymrażaniu komórek tłuszczowych, które następnie usuwane są z organizmu. . Nie musisz przechodzić rekonwalescencji, od razu po zabiegu można wrócić do aktywności.

<Moderacja forum:
naruszenie regulaminu. Punkt: dodawanie linków w każdym kolejnym poście.>
Lolita
Biznesmen
Posty: 60
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:09 am

Re: Jakie operacje na odchudzanie?

Post: # 4603Post Lolita »

Na szczęście lekarze decydują o operacjach a oni nie proponują każdemu kto chce.
Kalina
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:20 pm

Re: Jakie operacje na odchudzanie?

Post: # 4670Post Kalina »

Wprawdzie nie odchudzanie, bo do wagi po ciąży bez problemu udało mi się wrócić, natomiast jeśli chodzi o nadmiar skóry na brzuchu - tu trzeba było zadziałać już operacją plastyczną. Zdecydowałam się na operację w klinice dr Anny Olender, Pani doktor jest naprawdę godnym polecenia specjalistą.
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Jakie operacje na odchudzanie?

Post: # 5049Post sandra »

Możesz także rzucić okiem na trening ems efekty: https://ems-polnocna.pl/blog/jak-skutec ... ingow-ems/ . Myślę, że praca z trenerem to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki temu masz pewność, że będziesz odpowiednio ćwiczyć.
sabinka
Średni biznesmen
Posty: 35
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:53 am

Re: Jakie operacje na odchudzanie?

Post: # 5082Post sabinka »

Na odchudzanie to moze warto spróbować diety?? taka operacja, to wydaje mi sie ze powinna byc ostatecznoscia. Najlepiej umowic sie do dietetyka, w szpitalu medicover jest bardzo dobra klinika leczenia otylosci, tam maja specjalistów, ktorzy z pewnoscia pomogą, podpowiedzą co i jak
Kalina
Mały biznesmen
Posty: 25
Rejestracja: czw gru 02, 2021 8:20 pm

Re: Jakie operacje na odchudzanie?

Post: # 5128Post Kalina »

Jasne, że dieta to podstawa, ale często zostaje nadmiar skóry na brzuchu, dlatego wtedy w grę wchodzi operacja plastyczna brzucha, jak wspomniałam wyżej - np. u dr Anny Olender, bo takie operacje robi się tyko u najlepszych :)
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Jakie operacje na odchudzanie?

Post: # 5547Post sandra »

Możecie też jeździć na rowerze. Każdy sport się przecież liczy. Jeśli nie macie jeszcze swojego roweru to polecam rzucić okiem na propozycje takie jak rower męski Kross: https://www.erowery.pl/rower-kross-hexa ... model-2022 .
ODPOWIEDZ