W jakim wieku dostaje się menopauzy?

Na luzie: bardziej i mniej poważnie
Kija28
Biznesmen
Posty: 96
Rejestracja: czw lis 12, 2015 8:00 pm

W jakim wieku dostaje się menopauzy?

Post: # 4372Post Kija28 »

W jakim wieku dostaje się menopauzy?
Mam wrażenie że coś takiego dotyka moją siostrę, a ma dopiero 40 lat, to możliwe?
Bławatek
Biznesmen
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 11, 2015 8:29 pm

Re: W jakim wieku dostaje się menopauzy?

Post: # 4411Post Bławatek »

Wiesz, jest możliwe.
Każda kobieta inaczej przechodzi, ale czytałam też na stronie kliniki niepłodności, tu https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/wczes ... enie-ciaza że jest coś takiego jak
wcześniejsza menopauza, jak się ma w młodym dość wieku objawy i to z tego co tam piszą da się zahamowac.
kornwalka
Średni biznesmen
Posty: 56
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:30 pm

Re: W jakim wieku dostaje się menopauzy?

Post: # 4928Post kornwalka »

różne kobiety przechodzą to w różnym czasie ale jednak mijając czterdziestkę trzeba być powoli gotową na takie zmiany, sama teraz wchodzę w ten okres, koleżanka, która już to przeszła poleciła mi suplement promensil forte z czerwoną koniczyną, też kupiłam, bo jednak uderzenia gorąca i ciągła nerwowość bywają uciążliwe
Violuśka
Biznesmen
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 04, 2021 4:41 am

Re: W jakim wieku dostaje się menopauzy?

Post: # 4953Post Violuśka »

Nie ma reguły. Niektóre panie przechodzą menopauzę w okolicach 40 roku życia inne grubo po 50 .
luluma
Biznes czytacz
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:07 pm

Re: W jakim wieku dostaje się menopauzy?

Post: # 5551Post luluma »

kornwalka pisze: wt kwie 26, 2022 9:41 pm różne kobiety przechodzą to w różnym czasie ale jednak mijając czterdziestkę trzeba być powoli gotową na takie zmiany, sama teraz wchodzę w ten okres, koleżanka, która już to przeszła poleciła mi suplement promensil forte z czerwoną koniczyną, też kupiłam, bo jednak uderzenia gorąca i ciągła nerwowość bywają uciążliwe
długo go stosujesz?
ODPOWIEDZ