Mały czy duży dom

kasiunia
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:48 am

Mały czy duży dom

Post: # 4969Post kasiunia »

Jeśli wczesniej mieszkaliście w bloku , jaki waszym zdaniem wybrać projekt domu - jaki metraż byłby właściwy?
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Mały czy duży dom

Post: # 5076Post sandra »

Uważam, że najlepszą opcją będzie zaangażowanie firmy budowlano-remontowej. Ja mogę polecić Wam usługi remontowe warszawa cennik: https://www.wawerbud.pl/cennik/ . Z usług tej firmy osobiście korzystałam.
Tymoteusz1
Średni biznesmen
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:27 am

Re: Mały czy duży dom

Post: # 5106Post Tymoteusz1 »

Moim zdaniem to w dużej mierze zależy od tego, czego konkretnie dla siebie szukacie. Myślę, że jeśli chodzi o sprzedaż mieszkania, to da się to zrobić na rózne sposoby. Właśnie dlatego tak ważne są opinie o firmach skupujących nieruchomości, by mieć pewność, że podejmujecie decyzję, która będzie dla Was korzystna. Tutaj warto być bardzo ostrożnym.
x
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Mały czy duży dom

Post: # 5377Post duser »

Myślę, że najważniejsze to jest mieć dom bez długów. Ja niestety je mam i teraz poszukuję firmy, która oferuje skup nieruchomości Gdynia , bo muszę sprzedać dom w Gdańsku. Możecie kogoś polecić?
WojtekOl
Biznesmen
Posty: 69
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:10 am

Re: Mały czy duży dom

Post: # 5443Post WojtekOl »

Zdecydowanie warto sprawdzić projekty domów od Archon jeśli szukacie przede wszystkim nowoczesnych i wygodnych projektów domów. Są w branży od ponad 30 lat, ich projekty są przemyślane i dostosowane do obowiązujących przepisów również norm WT 2021 i cenowo wychodzi to dużo taniej niż tworzenie go indywidualnie. Warto się przyjrzeć i wygodnie wszystko sprawdzić w zakresie tego czego potrzebujecie w zakresie powierzchni, typu budynku i też typu dachu, czy garażu w bryle budynku. Życzę jak najlepszych wyborów w tym zakresie!
sandra
Biznesmen
Posty: 371
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:24 am

Re: Mały czy duży dom

Post: # 5853Post sandra »

Zastanawiamy się z mężem nad zakupem nowego mieszkania. Zależy nam na tym, aby był to wybór na lata. Dlatego bardzo spodobały nam się propozycje, które oferuje deweloper lublin: https://galadom.pl/ . Jestem ciekawa, co Wy na ten temat sądzicie.
ODPOWIEDZ