Tanie podlewanie :)

miarka
Biznes czytacz
Posty: 12
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:44 am

Tanie podlewanie :)

Post: # 4936Post miarka »

Hej, przy ciągle rosnących rachunkach szukam sposobu na tanie podlewanie ogrodu. Jakie macie u siebie rozwiązania? Studnia głębinowa? Zbiornik na deszczówkę? A może jeszcze coś innego?
qqlka
Biznes świeżak
Posty: 9
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:45 am

Re: Tanie podlewanie :)

Post: # 4937Post qqlka »

U nas jest zbiornik na deszczówkę, jeśli się mylę około 3m2, do tego jest pompa IBO Multi IP, bardzo dobrze się sprawdza, bez problemu współpracuje z wężami i zraszaczami w ogrodzie.
miarka
Biznes czytacz
Posty: 12
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:44 am

Re: Tanie podlewanie :)

Post: # 5043Post miarka »

Zakładam, że to błąd i chodziło o metry sześcienne. Myśleliśmy o sporym zbiorniku, bo beczka zapełnia się raz dwa. Nie wiem czy mauzer czy zbiornik 3m3, ale jaka pompa wtedy sobie poradzi, żeby można było podłączyć wąż i podlewać zraszaczami
qqlka
Biznes świeżak
Posty: 9
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:45 am

Re: Tanie podlewanie :)

Post: # 5044Post qqlka »

Tak, chochlik się wkradł, 3000l, czyli 3 m3, dość sporo, ale pompa IBO sobie świetnie radzi, współpracuje z wężami i zraszaczami, a podłączamy ich kilka.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: Tanie podlewanie :)

Post: # 5513Post duser »

Z tego, co wiem to idealnie sprawdzają się pompy wodne hydrofory jeśli chodzi o podlewanie ogrodu. Ja robiłem już wstępne rozeznanie w internecie i natknąłem się na producenta pomp, firmę Dambat. Czy ktoś z Was posiada ich pompy i może się podzielić opinią?
WojtekOl
Biznesmen
Posty: 69
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:10 am

Re: Tanie podlewanie :)

Post: # 5887Post WojtekOl »

A jeżeli do nawozów w swoim gospodarstwie będziecie potrzebowali porządnych zbiorników to mogę podrzucić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez https://ekozbiorniki.pl/kategoria/zbiorniki-do-nawozow/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na przystępne ceny, krótkie terminy realizacji i dostępność w wielu modeli w różnych pojemnościach. Warto się zorientować i akurat tutaj mieć wszystko pod pełną kontrolą.
ODPOWIEDZ