rolety

talarka
Mały biznesmen
Posty: 30
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 4:15 pm

rolety

Post: # 5313Post talarka »

Hejka!
Szukam profesjonalnej firmy, która zajmuje się produkcją oraz montażem rolet. Korzystaliście może z takich usług i możecie coś polec
foxi
Biznesmen
Posty: 144
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:56 pm

Re: rolety

Post: # 5365Post foxi »

Jedni zakładają żaluzje inni rolety .Myślę ,że jedni i drudzy mają swoje racje. W naszym domu są jedne i drugie udogodnienia.Na jednych oknach są rolety zewnętrzne a na innych żaluzje wewnątrz. Jakiś wpływ na naszą decyzję w tym zakresie mieli pracownicy ze sklepów w galerii handlowej a dokładniej ze sklepów tzw. wnętrzarskich. Właśnie galeria handlowa Warszawa a dokładnie galeria Targówek obfituje w takie sklepy i dobrych pracowników , którzy służą pomocą i radą.
duser
Biznesmen
Posty: 459
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:21 pm

Re: rolety

Post: # 6005Post duser »

Jak szukacie dobrej jakości rolet to tutaj https://okna.waw.pl/poradnik/zalety-rolet-zewnetrznych zobaczcie na ofertę. Mój sąsiad od nich ma już długo rolety i zadowolony jest z jakości i ich funkcjonalności. A nie jest łatwo znaleźć te dwie rzeczy wspólne w produkcie.
Greta
Biznesmen
Posty: 156
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 9:03 am

Re: rolety

Post: # 6071Post Greta »

Jak myślisz o montażu rolet, to może od razu warto zastosować do nich sterownik rolet zewnętrznych wi-fi https://www.fif.com.pl/pl/72-fox-zdalny ... ania-wi-fi?? Ja mam takie rozwiązanie i sobie bardzo chwalę! Fox to sprytny bezprzewodowy system sterowania wykorzystujący sieć Wi-Fi, w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez F&F. Co więcej, do sterowania urządzeniami system FOX wykorzystuje darmową aplikację mobilną, która dostępna jest dla urządzeń z systemami iOS i android. Aplikacja w prosty i intuicyjny sposób pozwala zarządzać zainstalowanymi modułami. Dzięki wykorzystaniu domowej sieci Wi-Fi oraz chmury F&F ma się możliwość sterowania urządzeniami w domu z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu. Oczywiście tych urządzeń jest wiele, dzięki czemu sterować można przeróżnymi urządzeniami w domu. Ba, można u nich wyposażyć się nawet w monitor zużycia energii elektrycznej. Także warto się wczytać w temat ;)
scesny
Średni biznesmen
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:13 pm

Re: rolety

Post: # 6137Post scesny »

Rolety i okna muszą być wybrane odpowiednio dobrze. Bo jednak ich jakość ma znaczenie. To ma być jakość a nie jakoś :) Fajnie doradzą na pewno w Sampre w Bydgoszczy. Mają wiedzę i mają całkiem niezłe doświadczenie.
rawelka
Biznesmen
Posty: 134
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 1:33 pm

Re: rolety

Post: # 6407Post rawelka »

Najważniejsze jest żeby ta roleta była idealnie dopasowana do okna, nawet jak będzie z najlepszego materiału a będzie gdzieś odstawać to nie będziecie z niej zadowoleni. Rolety można zamawiać też razem z oknami, w ofercie https://dakea.pl/produkty/akcesoria-komfortowe/ widzę taką usługę. To jest producent okien dachowych, mają i rolety wewnętrzne i takie zewnętrzne. Zobaczcie sobie jak szukacie właśnie takich.
ODPOWIEDZ